Skra na razie się nie zatrzymuje!

MG_0614

Zawodnicy Skry Częstochowa wygrali trzecie spotkanie po przerwie spowodowanej pandemią. Wygrana 2:1 na wyjeździe ze Stalą Stalowa Wola pozwoliła Skrzakom awansować na 10 miejsce w tabeli. Zobacz wyniki i tabelę 2 ligi Sytuacja punktowa w tabeli 2 ligi jest niezwykle ciekawa. Częstochowianie zajmują obecnie 10 miejsce i tracą tylko 4 punkty do strefy barażowej o […]

Zawodnicy Skry Częstochowa wygrali trzecie spotkanie po przerwie spowodowanej pandemią. Wygrana 2:1 na wyjeździe ze Stalą Stalowa Wola pozwoliła Skrzakom awansować na 10 miejsce w tabeli.

Zobacz wyniki i tabelę 2 ligi

Sytuacja punktowa w tabeli 2 ligi jest niezwykle ciekawa. Częstochowianie zajmują obecnie 10 miejsce i tracą tylko 4 punkty do strefy barażowej o 1 ligę, ale jednocześnie są tylko o 3 oczka nad strefą spadkową. Dlatego też każde zwycięstwo Skry pozwala na chwilę oddechu.

Stal Stalowa Wola – Skra Częstochowa (0:2)

0-1 Dawid Wolny 30’ 0-2 Piotr Nocoń 41’ 1-2 Michał Płonka 83’

Stal: Pietrzkiewicz, Zmorzyński, Fidziukiewicz, Mroziński, Sobotka (Chromiński), Śpiewak, Jarosz (Płonka), Jopek (Stelmach), Witesik Ż, Kiercz, Ciepiela Ż (Szifer)

Skra: Kos, Mesjasz, Zalewski, Nocoń, Gołębiowski, Napora (Brusiło), Niedbała (Andrzejczak), Wolny (Rumin), Olejnik, Holik, Kieca

Źródło : Skra Częstochowa