REKLAMA
REKLAMA

Skra sprzedaje bilety na mecz Fortuna 1 ligi za 10 zł!

Udostępnij :

Już w najbliższą sobotę (16.04) Skra Częstochowa rozegra spotkanie w ramach 28 kolejki Fortuna 1 Ligi, w którym zmierzy się z Górnikiem Polkowice. Mecz odbędzie się o godzinie 15.00 na Stadionie Miejskim w Bełchatowie przy ulicy Sportowej 3. Bilety na weekendowe starcie będą sprzedawane w promocyjnej cenie 10 zł!

W ostatnich tygodniach piłkarze Skry stworzyli kilka niezwykle atrakcyjnych dla widza futbolowych spektakli. Trzy starcia z minionego tygodnia były konfrontacjami o ogromnym gatunku emocjonalnym, co wydaje się doskonałą zachętą do zobaczenia na żywo poczynań drużyny trenera Jakuba Dziółki.

Chociażby w ostatnim spotkaniu z Widzewem, Skrzaki zagrali ofensywnie, wysoko atakując rywali. Warto zwrócić także uwagę na cechy wolicjonalne, które stale eksponują gracze Skry. Charakter, determinacja i pozytywna bezczelność tudzież agresywność to aspekty, w których z pewnością częstochowska drużyna wypada doskonale na tle pozostałych ekip w stawce.

Sobotni mecz z Górnikiem Polkowice jest niezwykle istotny w kontekście układu tabeli Fortuna 1 Ligi. Skra wciąż posiada bezpieczną przewagę siedmiu punktów nad strefą spadkową, lecz zwycięstwo w starciu z zajmującą 17 lokatę ekipą z Dolnego Śląska zapewniłoby zawodnikom znacznie większy komfort i spokój w perspektywie kolejnych tygodni. Zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, iż zespoły z dołu tabeli w ostatnich kolejkach zaczęły punktować znacznie bardziej regularnie niż dotychczas.

Dobrym przykładem jest postawa Górnika Polkowice, który w ostatnich pięciu spotkaniach zdobył aż 9 "oczek".

Z tego względu, sobotnia konfrontacja zapowiada się szczególnie interesująco. Zmierzą się ze sobą drużyny, które prezentują dobrą formę i wciąż walczą o swoje istotne cele w tabeli Fortuna 1 Ligi.

Stadion Miejski w Bełchatowie, który w najbliższy weekend po raz drugi będzie gościł naszych zawodników, jest bardzo klimatycznym, kameralnym obiektem zapewniającym bardzo dobre warunki do oglądania spotkań piłkarskich. 

Zapraszamy!

Źródło: Biuro prasowe Skry Częstochowa / foto. Materiały prasowe Natanael Brewczyński

REKLAMA