REKLAMA
REKLAMA

Skra wraca do gry!

Udostępnij :
widzew

Widzew Łódź – Skra Częstochowa

W środku tygodnia, w środę 3 czerwca rozgrywki wznawia 2 liga! Częstochowska Skra, jedzie do Łodzi na mecz z Widzewem! Spotkanie oczywiście nie ma szans mieć takiej atmosfery jaka zwykle jest przy Alei Unii, bo do 19 czerwca wszystkie mecze w Polsce będą odbywać się bez udziału publiczności, w bardzo restrykcyjnym reżimie sanitarnym. Zobacz zestaw […]

W środku tygodnia, w środę 3 czerwca rozgrywki wznawia 2 liga! Częstochowska Skra, jedzie do Łodzi na mecz z Widzewem!

Spotkanie oczywiście nie ma szans mieć takiej atmosfery jaka zwykle jest przy Alei Unii, bo do 19 czerwca wszystkie mecze w Polsce będą odbywać się bez udziału publiczności, w bardzo restrykcyjnym reżimie sanitarnym.

Zobacz zestaw par i aktualną tabelę 2 ligi!

– To prawda. Fajna sprawa, że zaczynamy z liderem. Szkoda, że kibice na stadionie nie będą mogli tego zobaczyć, choć z drugiej strony może to będzie naszą przewagą? Na pewno się nikogo nie boimy i jedziemy tam po trzy punkty – mówił Krzysztof Napora.

Krzysztof Napora przed wznowieniem rozgrywek

Mocno wierzymy w to, że drużyna Pawła Ściebury postawi Widzewowi trudne warunki i być może sprawi niespodziankę, która mogłaby mieć niebagatelne znaczenie przed decydującą fazą rozgrywek.

Nie zapominajmy też, że jesienią to Skra okazała się lepsza od łodzian wygrywając przy Loretańskiej 1:0 po bramce Piotrka Noconia. Tamta wygrana obiła się szerokim echem w ogólnopolskich mediach.

Pierwszy gwizdek tradycyjnie na stadionie Widzewa zaplanowano na godzinę 19.10. Klub z Łodzi w związku z brakiem możliwości obejrzenia tego meczu na stadionie, udostępni bezpłatną transmisję na swoim kanale YouTube’a.

Zobacz zestaw par i aktualną tabelę 2 ligi!

Źródło : własne / Skra Częstochowa / Mariusz Rajek

REKLAMA