Skra wygrywa z Ruchem i jest coraz wyżej w tabeli

Udostępnij :
15373-Czy_Skra_w_weekend_zapunktuje

Po dobrym i pełnym emocji spotkaniu Skra Częstochowa pokonała Ruch Chorzów 1:0. W ten sposób zrewanżowała się chorzowianom za porażkę z pierwszej rundy. Pojedynek sąsiadów z tabeli miał ogromne znaczenie dla oby zespołów. Skra w przypadku wygranej przeskoczyłaby rywali i wykonała kolejny krok w kierunku utrzymania. I dopięła swego. Po golu Piotra Noconia z 70. […]

Po dobrym i pełnym emocji spotkaniu Skra Częstochowa pokonała Ruch Chorzów 1:0. W ten sposób zrewanżowała się chorzowianom za porażkę z pierwszej rundy.

Pojedynek sąsiadów z tabeli miał ogromne znaczenie dla oby zespołów. Skra w przypadku wygranej przeskoczyłaby rywali i wykonała kolejny krok w kierunku utrzymania. I dopięła swego. Po golu Piotra Noconia z 70. minuty zwyciężyła 1:0 i zdobyła trzy punkty.

Skra Częstochowa – Ruch Chorzów 1:0 (0:0) 1:0 – 70′ Nocoń

Skra Częstochowa: Krzczuk – Jurek, Holik, Błaszkiewicz, Obuchowski (Ż) – Napora, Zalewski (90. Ogłaza), Olejnik, Kieca (87. Buławski), Nocoń (Ż), Nowak (Ż)

Ruch Chorzów: Lech – Podgórski, Obst, Duriska, Miagkow (76. Kędziora Ż)– Kowalski (60. Mandrysz), Urbańczyk, Walski (Ż), Wdowik, Giel (Ż), Balicki (64. Bogusz)

Zobacz wyniki i aktualną tabelę 2 Ligi

– Źródło: ks-skra.pl