Specjalne linie autobusowe i tramwajowe w dniu meczu z Radomiakiem

Udostępnij :

Raków Częstochowa : W dniu meczu z Radomiakiem Radom uruchomiona zostanie specjalna linia autobusowa oraz zwiększona będzie częstotliwość odjazdów tramwajów. Poniżej prezentujemy szczegółowe informacje. Autobusowa linia specjalna oznaczona na wyświetlaczach jako „MECZ RKS RAKÓW” odjedzie z Placu Biegańskiego prosto na stadion przy Limanowskiego.   Szczegółowy rozkład jazdy autobusowej linii specjalnej: Plac Biegańskiego – Ratusz 15.30, […]

Raków Częstochowa :

W dniu meczu z Radomiakiem Radom uruchomiona zostanie specjalna linia autobusowa oraz zwiększona będzie częstotliwość odjazdów tramwajów. Poniżej prezentujemy szczegółowe informacje.

Autobusowa linia specjalna oznaczona na wyświetlaczach jako „MECZ RKS RAKÓW” odjedzie z Placu Biegańskiego prosto na stadion przy Limanowskiego.

 

Szczegółowy rozkład jazdy autobusowej linii specjalnej:

Plac Biegańskiego – Ratusz 15.30, 16.00

Kopernika 15.31, 16.01

Korczaka 15.32, 16.02

Bohaterów Monte Casino 15.35, 16.05

Jagiellońska 15.37, 16.07

Rydza Śmigłego 15.43, 16.13

Jesienna 15.47, 16.17

Bohaterów Katynia 15.49, 16.19

Stadion Raków 15.51, 16.21

 

WAŻNE! Po zakończeniu meczu autobusy odjadą z pętli tramwajowej tą samą trasą na Plac Biegańskiego.

 

Ponadto dołożone zostaną składy tramwajowe przed meczem i po jego zakończeniu.

 

Zapraszamy do korzystania z komunikacji miejskiej!

 

#wreszciewdomu

 

 

To jest tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa