Stalówka kolejnym rywalem Skry!

IMG_4257

Skończyło się m.in. wypożyczenie Michała Kiecy. / foto: astar.czest.pl

W najbliższą sobotę – 30 marca o godzinie 15:00 Skra Częstochowa zagra na wyjeździe mecz 2 ligi ze Stalą Stalowa Wola. W tym sezonie drużyny zmierzyły się już ze sobą na „Lorecie” 8 września 2018 r. Na prowadzenie Skrzaków wyprowadził w 19 minucie Krzysztof Napora. W 50 minucie do wyrównania doprowadził Adrian Dziubiński. 20 minut […]

W najbliższą sobotę – 30 marca o godzinie 15:00 Skra Częstochowa zagra na wyjeździe mecz 2 ligi ze Stalą Stalowa Wola.

W tym sezonie drużyny zmierzyły się już ze sobą na „Lorecie” 8 września 2018 r. Na prowadzenie Skrzaków wyprowadził w 19 minucie Krzysztof Napora. W 50 minucie do wyrównania doprowadził Adrian Dziubiński. 20 minut później z karnego trafił Michał Mistrzyk i to goście objęli prowadzenie w meczu. W 80 minucie znów był remis, a na listę strzelców wpisał się Michał Kieca. Gdy wydawało się że drużyny podzielą się punktami, gola na wagę 3 punktów dla Skry zdobył Adrian Błaszkiewicz. Skra – Stal 3:2

Po 25 kolejkach „Stalówka” zgromadziła 37 punktów, co daje jej 7 miejsce w tabeli 2 ligi. Kilka pozycji niżej, bo na 10 lokacie znajduje się Skra. Częstochowianie zgromadzili do tej pory 32 punkty.

Jaki wynik będzie tym razem i czy Skra zmniejszy stratę do Stalówki? Dowiemy się już w najbliższą sobotę!

Sobota, 30 marca 2019, 15:00 Stal Stalowa Wola – Skra Częstochowa