REKLAMA
REKLAMA

Sześć goli w meczu Skry ze Zniczem

Udostępnij :
MG_3649

W sobotnim meczu zawodnicy Skry mieli się zrewanżować za porażkę 1:2 w Pruszkowie z 8 kolejki. Goście w tabeli byli jedną pozycję niżej i mieli punkt straty do naszej drużyny. Przed tygodniem sprawili niespodziankę pokonując wicelidera z Radomia. Przegrywali na swoim boisku 0:2, ale potrafili wygrać 3:2 i zdobyć całą pulę. Na Lorecie również pokazali, […]

W sobotnim meczu zawodnicy Skry mieli się zrewanżować za porażkę 1:2 w Pruszkowie z 8 kolejki. Goście w tabeli byli jedną pozycję niżej i mieli punkt straty do naszej drużyny. Przed tygodniem sprawili niespodziankę pokonując wicelidera z Radomia. Przegrywali na swoim boisku 0:2, ale potrafili wygrać 3:2 i zdobyć całą pulę. Na Lorecie również pokazali, że w grze ofensywnej mają atuty.

Skra wiedząc, że pruszkowianie mają najsłabszą obroną w lidze próbowali ich przycisnąć i zmusić do jakiegoś błędu. Efektem były trzy rzuty rożne wykonywane w pierwszych 10 minutach gry, które nie przyniosły jednak bramkowego efektu.

Niestety w Częstochowie ostatecznie to Znicz zgarnął komplet punktów.

Skrzacy drugi raz tej wiosny przegrali na „Lorecie”. O ile w pierwszej kolejce ulegli silnej Olimpii, tak teraz rywalowi, który przed meczem wydawał się do pokonania.

23.03.2019, II liga Skra Częstochowa – Znicz Pruszków 2:4 (1:0) 1:0 Nocoń (40.), asysta Niedbała 1:1 Zjawiński (48.) 1:2 Tarnowski (66.) 2:2 Kieca (68.), asysta Gerega 2:3 Tarnowski (79.) 2:4 Stromecki (90+3)

Skra: Kos – Gerega, Błaszkiewicz, Holik (Ż), Obuchowski – Niedbała (59. Napora), Olejnik, Zalewski, Kieca (82. Kaczmarczyk) – Nocoń (83. Siwek), Nowak

Znicz: Misztal – Wrześniewski (Ż), Długołęcki, Bochenek, Smoleń – Tarnowski, Małachowski, Smoliński (11. Stromecki), Machalski, Czarnowski (87. Rackiewicz), Zjawiński (89. Kubicki)

Zobacz wyniki i aktualną tabelę II ligi

Źródło: Skra Częstochowa / ks-skra.pl

REKLAMA