„Ten remis jest dla nas jak porażka” – Krzysztof Napora po meczu z Błękitnymi -VIDEO

Skra Częstochowa : Sobotnie starcie z Błękitnymi Stargard przyniosło wiele emocji. Obie drużyny miały swoje okazje bramkowe, a finalnie skończyło się remisem 1:1, który nie zadowolił żadnej ze stron. Krzysztof Napora po spotkaniu przyznawał, że w pierwszej połowie było za dużo chaosu, w drugiej było zdecydowanie lepiej, ale jeden punkt na pewno go nie cieszy. […]

Skra Częstochowa :

Sobotnie starcie z Błękitnymi Stargard przyniosło wiele emocji. Obie drużyny miały swoje okazje bramkowe, a finalnie skończyło się remisem 1:1, który nie zadowolił żadnej ze stron. Krzysztof Napora po spotkaniu przyznawał, że w pierwszej połowie było za dużo chaosu, w drugiej było zdecydowanie lepiej, ale jeden punkt na pewno go nie cieszy. Czy Błękitni czymś […]

Artykuł „Ten remis jest dla nas jak porażka” – Krzysztof Napora po meczu z Błękitnymi -VIDEO pochodzi z serwisu KS Skra Częstochowa.

To jest tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Skry Częstochowa

Źródło : Skra Częstochowa / Mariusz Rajek