REKLAMA
REKLAMA

To już pewne! Raków będzie grał w Sosnowcu!

Udostępnij :
Stadion_Ludowy_w_Sosnowcu_-_panoramio

Stadion Ludowy w Sosnowcu /Zdjęcie z Wikipedia.org / Autor: geo573 (CC BY 3.0)

Raków Częstochowa wygrał zakończone już rozgrywki Fortuna 1 Ligi i pewnie awansował do Lotto Ekstraklasy. Problemem częstochowskiej drużyny jest jednak stadion, który nie spełnia wymogów Ekstraklasy. Od dłuższego czasu mówiło się, że Czerwono-Niebiescy swoje „domowe” mecze będą rozgrywać na Stadionie Ludowym w Sosnowcu, jednak informacja dalej nie była potwierdzona. Ostatnio również krążyły pogłoski, że jednak […]

Raków Częstochowa wygrał zakończone już rozgrywki Fortuna 1 Ligi i pewnie awansował do Lotto Ekstraklasy. Problemem częstochowskiej drużyny jest jednak stadion, który nie spełnia wymogów Ekstraklasy.

Od dłuższego czasu mówiło się, że Czerwono-Niebiescy swoje „domowe” mecze będą rozgrywać na Stadionie Ludowym w Sosnowcu, jednak informacja dalej nie była potwierdzona.

Ostatnio również krążyły pogłoski, że jednak Raków będzie grał w Katowicach na stadionie przy ul. Bukowej, jednak sami kibice Gieksy nie byli zachwyceni tym pomysłem co głośno wyrażali przy okazji meczu z Bytovią Bytów.

Pozostaje liczyć że prace na stadionie przy Limanowskiego rozpoczną się jak najszybciej, nabiorą rozpędu i na wiosnę Raków będzie mógł występować już w Częstochowie.

Tak czy inaczej liczymy, że Częstochowianie będą wspierać Czerwono-Niebieskich na „domowych” meczach w Sosnowcu. Spod stadionu Rakowa do Sosnowca jest niecałe 65 kilometrów, więc kibice autami dostaną się na mecz w ok godzinę.

REKLAMA