Trener Marek Papszun o meczu z Legią i sytuacji kadrowej

Udostępnij :

Raków Częstochowa : Trener Marek Papszun był gościem Magazynu Sportowego Polskiego Radia RDC, w którym odpowiedział m.in. na pytania dotyczące meczu z Legią Warszawa i sytuacji kadrowej w zespole. – Legia sobie nie może pozwolić, żeby podejść do nas „lajtowo”. Spodziewam się tylko jednego, najmocniejszego składu i 200% mobilizacji. Nie sądzę, żeby ktoś podszedł tutaj, […]

Raków Częstochowa :

Trener Marek Papszun był gościem Magazynu Sportowego Polskiego Radia RDC, w którym odpowiedział m.in. na pytania dotyczące meczu z Legią Warszawa i sytuacji kadrowej w zespole.

– Legia sobie nie może pozwolić, żeby podejść do nas „lajtowo”. Spodziewam się tylko jednego, najmocniejszego składu i 200% mobilizacji. Nie sądzę, żeby ktoś podszedł tutaj, szczególnie trener Michniewicz, lekceważąco do naszej drużyny i tego spotkania, bo tak jak zostało powiedziane, Legia ma może nie duże straty, ale musi wygrywać.

 

– Patryk Kun jest właśnie po diagnozie. Miał takie spięcie mięśniowe, więc myślę, że jesteśmy w stanie go doprowadzić do meczu, ale to nie jest jeszcze pewne – mówił trener Papszun. – Od początku tej rundy ta sytuacja zdrowotna nieszczęśliwie się toczy, bo ktoś dochodzi, ktoś wypada, ale nieraz tak jest. Jak to w życiu. Musimy dotrwać do kadry i jak nic nieszczęśliwego się nie wydarzy, to po kadrze będziemy w dużo mocniejszym składzie.

 

Całą rozmowę można obejrzeć poniżej:

 

To jest tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa