Trenerzy ubiegający się o licencje UEFA A na Limanowskiego

Udostępnij :

Raków Częstochowa : 23 i 24 września odbył się zjazd trenerów, którzy ubiegają się o uzyskanie licencji UEFA A. Miejscem spotkania były obiekty przy ulicy Limanowskiego, a współorganizatorem Akademia Raków. Podczas dwóćh dni zajęć kursanci poznali funkcjonowanie naszej „szkółki”. Trenerzy brali udział w wielu zajęciach. Oglądali między innymi pokazowe treningi naszych grup młodzieżowych, uczestniczyli w […]

Raków Częstochowa :

23 i 24 września odbył się zjazd trenerów, którzy ubiegają się o uzyskanie licencji UEFA A. Miejscem spotkania były obiekty przy ulicy Limanowskiego, a współorganizatorem Akademia Raków.

Podczas dwóćh dni zajęć kursanci poznali funkcjonowanie naszej „szkółki”. Trenerzy brali udział w wielu zajęciach. Oglądali między innymi pokazowe treningi naszych grup młodzieżowych, uczestniczyli w wykładach dotyczących motoryki, departamentu nauki oraz organizacji sztabu medycznego w akademii. 

Zadowolenia z poziomu organizacji wyjazdowego zjazdu nie krył kierownik kursu Paweł Grycmann.

– Wszystko zostało zorganizowane na najwyższym poziomie. Kursanci mieli możliwość poznania całej struktury pracy Akademii, przygotowania mentalnego, przygotowania motorycznego, poznania Science Department, który jest nowością w Rakowie. Warto to podkreślić, że wszystkie drzwi były otwarte i zobaczyliśmy pracę z różnych perspektyw na całym jej obszarze. Cieszymy się, że mamy taką akademię w naszym województwie, bo do tej pory na takie warsztaty studyjne, które są częścią składową każdego kursu UEFA A jeździliśmy do Lubina i obserwowaliśmy pracę Akademii Zagłębia. Teraz zaczęliśmy współpracę z Akademią Rakowa i wiele sobie po niej obiecujemy. 

Podczas dwudniowych zajęć obecny był między innymi Paweł Janas, a o tym co powiedział były szkoleniowiec reprezentacji Polski możecie przeczytać TUTAJ

W kursie uczestniczyło 24 trenerów, których teraz – na początku listopada – czeka egzamin końcowy. 

Wszystkim kursantom dziękujemy za przybycie na MSP „Raków” i życzymy powodzenia na egzaminie. 

Źródło: inf. własna/ŚZPN

To jest tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa