Trudny rywal Skry. Częstochowianie jadą do v-ce lidera.

Udostępnij :
MG_0594

W meczu dziewiątej kolejki II ligi Skra Częstochowa zagra w Rzeszowie z Resovią. Aktualnie Resovia zajmuje drugie miejsce w tabeli. W ubiegłym sezonie mecz z Resovią Skra przegrała 0:2, a w Rzeszowie padł remis 2:2 (po bramach Mariusza Holika i Damiana Nowaka). Jak będzie teraz? Przydałoby się poprawić dorobek punktowy, bo osiem oczek po ośmiu […]

W meczu dziewiątej kolejki II ligi Skra Częstochowa zagra w Rzeszowie z Resovią. Aktualnie Resovia zajmuje drugie miejsce w tabeli.

W ubiegłym sezonie mecz z Resovią Skra przegrała 0:2, a w Rzeszowie padł remis 2:2 (po bramach Mariusza Holika i Damiana Nowaka). Jak będzie teraz? Przydałoby się poprawić dorobek punktowy, bo osiem oczek po ośmiu meczach nie wygląda imponująco.

Terminarz i tabela 2 ligi

W Skrze wszyscy myślą przede wszystkim jak wykorzystać maksymalnie swój potencjał, czyli zagrać solidnie w obronie, ale i skutecznie w ataku, co ostatnio było dla częstochowskiego zespołu sporym wyzwaniem. W dwóch ostatnich spotkaniach nie strzelili bramki, choć sytuacji do tego nie brakowało.

Być może do zespołu wróci już po kontuzji napastnik Dawid Wolny, który przed urazem prezentował dobrą dyspozycję. Okaże się także czy sztab szkoleniowy ponownie postawi na Mateusza Bondarenkę (w ostatnim meczu nie grał z powodu wyjazdu na mecze kadry U-20, zastąpił go Adrian Błaszkiewicz) i kto stanie w bramce.

Zaostrzyła się także rywalizacja w pomocy. W meczu ze Stalą zadebiutował w Skrze Konrad Andrzejczak i w sobotę przekonamy się czy trenerzy dadzą mu kolejną okazję do zaprezentowania swoich umiejętności.

Początek meczu w sobotę o godzinie 16:00

Źródło: własne / Skra Częstochowa