-->

Trzynastolatkowie zagrają na Lorecie!

Udostępnij :
skracup

Po raz kolejny Miejski Stadion Piłkarski przy ulicy Loretańskiej w Częstochowie, na którym swoje mecze rozgrywa drugoligowa Skra Częstochowa, będzie gościł młodych piłkarzy. Skra Cup, bo o to wydarzenie chodzi, to Ogólnopolski Turniej piłki nożnej, a w tej edycji zmierzą się ze sobą drużyny z rocznika 2006. Na Loretę zjadą się zespoły m.in. z Dąbrowy […]

Po raz kolejny Miejski Stadion Piłkarski przy ulicy Loretańskiej w Częstochowie, na którym swoje mecze rozgrywa drugoligowa Skra Częstochowa, będzie gościł młodych piłkarzy.

Skra Cup, bo o to wydarzenie chodzi, to Ogólnopolski Turniej piłki nożnej, a w tej edycji zmierzą się ze sobą drużyny z rocznika 2006.

Na Loretę zjadą się zespoły m.in. z Dąbrowy Górniczej, Piekar Śląskich czy Kielc.

Pierwszy mecz rozpoczyna się punktualnie o godzinie 10:00, a rozegranych zostanie szesnaście spotkań. Piłkarskich emocji na pewno nie zabraknie, a zatem może warto wybrać się w niedzielny dzień na Loretę, pokibicować młodym zawodnikom.

Warto wspomnieć, że Turniej realizowany jest przy współpracy z Gminą Miastem Częstochowa, co zasługuje na pochwałę naszego magistratu.

Źródło: Bartosz Błach / Biuro prasowe Skra Częstochowa
REKLAMA