REKLAMA
REKLAMA

Victoria zagra z Wiceliderem! 10 kolejek do końca sezonu w IV Lidze.

Udostępnij :
W sobotę 13 kwietnia rozegrana zostanie 21 kolejka IV Ligi Śląskiej. Drużyny z Podokręgu Częstochowa rywalizują w grupie I.

Podopieczni Krystiana Kotarskiego zaskoczyli w dwóch pierwszych wiosennych meczach, w których zdobyli w sumie 6 punktów. Niestety po dwóch zwycięstwach przyszły gorsze spotkania i w 3 kolejnych zdobyli tylko jeden punkt remisując w Kłobucku ze Zniczem. Unia Rędziny tym razem sobotnie spotkanie rozegra na wyjeździe. Rywalem Unii, która zajmuje 15 lokatę z 14 punktami na koncie będzie Orzeł Miedary, który jest jedną pozycję wyżej i ma tylko 2 oczka więcej. W przypadku zwycięstwa drużyna z Rędzin zamelduje się na 14 miejscu. Początek spotkania o godzinie 11:00.

- Wyniki i tabela IV liga gr. I śląska

Także na wyjeździe zagra MKS Myszków. Podopieczni Pawła Cygnara będą mieli znacznie bliżej, gdyż wybierają się do Siewierza. Tutaj spotkanie także sąsiadów w tabeli, gdyż MKS zajmuje 8 pozycję z 27 punktami, a tuż nad nim jest Przemsza z jednym punktem więcej. Spotkanie zaplanowano na godzinę 15:00.

- Wyniki i tabela IV liga gr. I śląska

W Częstochowie zajmująca 5 lokatę Victoria podejmie wicelidera tabeli - Dramę Zbrosławice. Między drużynami także jest tylko punkt różnicy (Victoria - 36pkt, Drama - 37pkt.) jednak pomiędzy nimi znajdują się jeszcze Unia Dąbrowa Górnicza (37pkt.) oraz Sparta Katowice (36pkt.). Zapowiada się więc emocjonujące spotkanie i miejmy nadzieję, że górą będzie Victoria, która dzięki zwycięstwu dalej będzie w grze o miejsce premiowane grą w barażu o 3 ligę.

- Wyniki i tabela IV liga gr. I śląska

Na godzinę 17:00 zaplanowano mecz w Kłobucku gdzie Znicz podejmie Szczakowiankę Jaworzno. Podopieczni Adriana Pluty w pięciu wiosennych spotkaniach zdobyli 4 punkty i w sumie z 14 oczkami zamykają ligową tabelę. Szczakowianka znajduje się w strefie spadkowej i ma 6 punktów więcej niż Znicz, jednak zwycięstwo drużyny z Kłobucka dałoby sygnał do walki o pozostanie w IV Lidze.

tabela IV liga gr. I śląska

REKLAMA