REKLAMA
REKLAMA

W 1 kolejce „nasze” drużyny grają u siebie. Wraca IV Liga!

Udostępnij :
IMG_8569

W najbliższy weekend 10-11 sierpnia rozgrywki w sezonie 2019/2020 rozpoczną kluby IV Ligi. Tym razem tylko trzy drużyny będą reprezentowały nasz region na tym poziomie. W sobotę swoje mecze rozegrają rezerwy Rakowa oraz Polonia Poraj. Czerwono-Niebiescy podejmować będą w Częstochowie drużynę Przemszy Siewierz, natomiast zawodnicy Polonii zmierzą się w Poraju z Unią Kosztowy. Oba spotkania […]

W najbliższy weekend 10-11 sierpnia rozgrywki w sezonie 2019/2020 rozpoczną kluby IV Ligi. Tym razem tylko trzy drużyny będą reprezentowały nasz region na tym poziomie.

W sobotę swoje mecze rozegrają rezerwy Rakowa oraz Polonia Poraj. Czerwono-Niebiescy podejmować będą w Częstochowie drużynę Przemszy Siewierz, natomiast zawodnicy Polonii zmierzą się w Poraju z Unią Kosztowy. Oba spotkania zaplanowano na godzinę 17:00.

W niedzielę pierwsze swoje spotkanie w IV Lidze po 27 latach przerwy rozegra Znicz Kłobuck. Podopieczni Tomasza Juszczyka zmierzą się ze spadkowiczem z 3 ligi – Ruchem Radzionków. W kadrze Znicza przed nowym sezonem dokonano kilka zmian. Z zespołem pożegnali się Krzysztof Łazowski, Jakub Juszczyk, Paweł Gala oraz Mariusz Pawelec. Do drużyny dołączyli natomiast Sławomir Ogłaza oraz Karol Tomczyk ze Skry Częstochowa, Paweł Bartoszek z Warty Działoszyn, Dawid Wojtyra z Olimpii Truskolasy, Maciej Obodecki z MKSu Myszków, a także występujący ostatnio w Polonii Poraj – Alan Jaworski.

Zobacz terminarz IV Ligi Śląskiej gr. I

Źródło: własne / facebook.com / Znicz Kłobuck

REKLAMA