-->

W weekend turniej jakiego jeszcze nie było – GRAJ W PIŁKĘ CZŁOWIEKU!

Udostępnij :
glowne-plakat-astar

Cały nabliższy weekend w Hali Sportowej Częstochowa będzie maksymalnie wypełniony piłką nożną!

Już w najbliższy weekend w Hali Sportowej Częstochowa przy ul. Żużlowej 4 odbędzie się pierwsza edycja wydarzenia sportowego pod nazwą „Graj w Piłkę Człowieku!”. W ciągu dwóch dni w jednym z najnowocześniejszych obiektów sportowych w Polsce zmierzą się ze sobą łącznie 42 zespoły, które rozegrają swoje mecze w czterech kategoriach. Sobota to rywalizacja najmłodszych adeptów […]

Już w najbliższy weekend w Hali Sportowej Częstochowa przy ul. Żużlowej 4 odbędzie się pierwsza edycja wydarzenia sportowego pod nazwą „Graj w Piłkę Człowieku!”. W ciągu dwóch dni w jednym z najnowocześniejszych obiektów sportowych w Polsce zmierzą się ze sobą łącznie 42 zespoły, które rozegrają swoje mecze w czterech kategoriach.

Sobota to rywalizacja najmłodszych adeptów piłki nożnej czyli urodzonych w latach 2011/2012 oraz młodszych. Oni od godzin porannych będą dzielić i rządzić w HSC rywalizując na trzech boiskach jednocześnie. Założeniem organizatorów jest przede wszystkim w tym przypadku; dobra zabawa, nauka, rywalizacja i emocje – wyniki nie mają żadnego znaczenia i nie będzie z tego powodu prowadzona klasyfikacja końcowa drużyn oraz nie będzie indywidualnych wyróżnień dla poszczególnych zawodników. Wszyscy będą mogli czuć się wygrani !

Po zmaganiach najmłodszych przyjdzie czas na najstarszą kategorię wiekową GWPC! – Wieczorny Turniej Dzikich Drużyn: pierwszy mecz godz. 18.00. Założeniem jest rywalizacja 8 drużyn (zostało jedno – ostatnie wolne miejsce) i tutaj już wyniki będą miały wielkie znaczenie. Każdy kolejny mecz będzie przybliżał nas do ostatecznego rozstrzygnięcia i możliwości wręczenia okazałego pucharu dla najlepszej ekipy. W tej kategorii zostanie dodatkowo wyróżniony najlepszy strzelec, zawodnik oraz bramkarz. Indywidualne nagrody dla najlepszych zapewni Body Condition Center! Ostateczne rozstrzygnięcie zaplanowane są na sobotę na godzinę 22.30.

Jak widzimy sobota od samego rana do późnych godzin wieczornych będzie maksymalnie wypełniona piłką nożną – tak jak brzmi hasło turniejowe!

Podczas najbliższego weekendu w HSC zobaczymy niemal pół tysiąca zawodników grających w piłkę nożną!

Niedziela to kolejne emocje, na początek zawodnicy z rocznika 2010 i młodsi, którzy w zestawieniu 8 ekip będą rywalizować o miano najlepszej. Następnie na arenie głównej Hali Sportowej Częstochowa pojawią się ich odrobinę starsi koledzy/koleżanki z rocznika 2009 i młodsi. Całość zakończy się około godziny 18.30.

Pomiędzy meczami zawodnicy i kibice, będą mogli wziąć udział w zabawach przygotowanych przez organizatorów – ale w jakich, o tym przekonają się dopiero na miejscu. Dodatkowo!! To co będzie naszym zdaniem niesamowitym atutem turnieju – mecze w kategorii: Dzikich Drużyn oraz roczników rywalizujących w niedzielę będą nagrywane, a następnie dostępne na naszym profilu FB lub YT. Po opadnięciu emocji sporo ekip będzie miało chęć przeanalizować swoją grę, w szczególności trenerzy młodych sportowców. Na miejscu będzie też fotograf, który będzie starał się uwiecznić na pamiątkę grę 42 drużyn i około 500 zawodników!

Wyniki losowania wraz z filmami zostały już zamieszczone na stronie FB. W minioną niedzielę odbyło się losowanie grup pod czujnym okiem jednego z organizatorów – trenera Oskara Sikory i jego dwóch zawodników Antoniego i Filipa Węgrzynów.

Wyniki i filmy z losowania dostępne są na stronie Graj w piłkę człowieku! na portalu Facebook.com

Termin turnieju Graj w Piłkę Człowieku! też nie jest przypadkowy – będzie to symboliczne pożegnanie młodszych i starszych miłośników piłki nożnej z okresem gry w halach sportowych. Prawdopodobnie wszystkie kategorie w najbliższych dniach rozpoczną już treningi i przygotowania do swoich ligowych rozgrywek na trawiastej murawie, za którą niewątpliwie wszyscy tęsknimy.

Regulaminy poszczególnych turniejów oraz harmonogramy są dostępne na profilu FB „Graj w piłkę człowieku” w zakładce ALBUMY.

Czy to jednorazowa akcja GWPC!? O wszystkim poinformujemy po podsumowaniu pracowicie zapowiadającego się weekendu. Jeżeli jako osoby/firmy/organizacje macie ochotę dołączyć się do naszego wydarzenia – jeszcze nie jest za późno! Zachęcamy do kontaktu telefonicznego 693 813 633 lub pisząc na adres mailowy: [email protected]

Nam nie pozostaje nic innego jak tylko zaprosić wszystkich miłośników sportu i piłki nożnej w najbliższy weekend do Hali Sportowej Częstochowa.

Źródło: własne

REKLAMA