[WIDEO] Andrzej Niewulis i Tomáš Petrášek na dłużej w Rakowie

Udostępnij :
niewul-peti_1551982841_2841

Obrońcy „Czerwono-Niebieskich” Andrzej Niewulis i Tomáš Petrášek podpisali w czwartek 7 marca 2019 swoje nowe umowy z klubem. – Bardzo się cieszę, że udało mi się przedłużyć kontrakt i że przez kolejne lata będzie mi dane być częścią tej wspaniałej drużyny. Chciałbym podziękować całemu klubowi za zaufanie. Dam z siebie wszystko! – powiedział Andrzej Niewulis. […]

Obrońcy „Czerwono-Niebieskich” Andrzej Niewulis i Tomáš Petrášek podpisali w czwartek 7 marca 2019 swoje nowe umowy z klubem.

– Bardzo się cieszę, że udało mi się przedłużyć kontrakt i że przez kolejne lata będzie mi dane być częścią tej wspaniałej drużyny. Chciałbym podziękować całemu klubowi za zaufanie. Dam z siebie wszystko! – powiedział Andrzej Niewulis.

– Podobnie jak Andrzej, dziękuję przedstawicielom Rakowa za zaufanie, które otrzymuję. Ja też jestem szczęśliwy, że mogę być częścią tego zespołu. Przed nami ważne miesiące. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby Częstochowa była z nas dumna – dodał „Peti”.

Decyzję o zawarciu nowych umów z Niewulisem i Petraskiem skomentował prezes Rakowa, pan Wojciech Cygan.

– Zarówno Andrzej jak i Tomas są kluczowymi postaciami naszego zespołu. To wzory profesjonalizmu i tytani ciężkiej pracy, którzy do każdego spotkania podchodzą z wielkim zaangażowaniem, dlatego cieszę się, że udało nam się sfinalizować rozmowy i podpisać nowe kontrakty.

Zobacz wideo przygotowane przez Raków Częstochowa promujące podpisanie kontraktów przez Andrzeja Niewulisa i Tomasa Petraska

[videojs_video url=”https://www.astar.czest.pl/wp-content/uploads/2019/03/rakniewpetr.mp4″ poster=”https://www.astar.czest.pl/wp-content/uploads/2019/03/rakniewpter.jpg”]

Umowa Niewulisa będzie ważna do 30 czerwca 2022 roku, zaś kontrakt Petráška będzie obowiązywał do 30 czerwca 2021 roku. W umowie czeskiego obrońcy zawarto opcję przedłużenia o dwa lata.

Niewulis w obecnym sezonie Fortuna I ligi rozegrał 19 spotkań i zdobył dwie bramki. Petrášek natomiast w 14 meczach strzelił pięć goli.

Źródło: Biuro Prasowe RKS Raków Częstochowa