[WIDEO] Trzecia porażka Rakowa.

MG_0919

Raków Częstochowa uległ 0:2 ŁKS-owi Łódź w meczu 31 kolejki Fortuna 1 Ligi. Bramki dla gospodarzy zdobyli Łukasz Sekulski i Łukasz Piątek. Była to dopiero trzecia porażka Rakowa w tegorocznych rozgrywkach. Zobacz skrót meczu na Polsatsport.pl Zobacz wyniki i aktualną tabelę Fortuna 1 Ligi Trener Marek Papszun postawił na niemal ten sam skład, który przypieczętował […]

Raków Częstochowa uległ 0:2 ŁKS-owi Łódź w meczu 31 kolejki Fortuna 1 Ligi. Bramki dla gospodarzy zdobyli Łukasz Sekulski i Łukasz Piątek. Była to dopiero trzecia porażka Rakowa w tegorocznych rozgrywkach.

Zobacz skrót meczu na Polsatsport.pl Zobacz wyniki i aktualną tabelę Fortuna 1 Ligi

Trener Marek Papszun postawił na niemal ten sam skład, który przypieczętował awans do LOTTO Ekstraklasy. Jedynie Daniel Bartl zastąpił Patryka Kuna, a Patrick Eze zagrał w miejsce Szymona Lewickiego.

Podopieczni trenera Kazimierza Moskala wyszli na prowadzenie w szóstej minucie meczu. Do dośrodkowanej piłki dopadł Łukasz Sekulski i mocnym strzałem pokonał Michała Gliwę. W 21. minucie po szybkiej kontrze prowadzenie gospodarzy podwyższył Łukasz Piątek.