Więcej miejsc na trybunie wschodniej na meczu z KAA Gent

Udostępnij :

Raków Częstochowa : W czwartek, 19 sierpnia o godzinie 18:00 na Stadionie Miejskim przy ulicy Rychlińskiego 21 w Bielsku-Białej podejmiemy belgijski KAA Gent w ramach IV rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy UEFA. Informujemy, że od poniedziałku, 16 sierpnia każdy kibic kupujący bilet może zadeklarować w systemie sprzedaży, że jest zaszczepiony przeciwko COVID-19. Takie działanie pozwoli […]

Raków Częstochowa :

W czwartek, 19 sierpnia o godzinie 18:00 na Stadionie Miejskim przy ulicy Rychlińskiego 21 w Bielsku-Białej podejmiemy belgijski KAA Gent w ramach IV rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy UEFA.

Informujemy, że od poniedziałku, 16 sierpnia każdy kibic kupujący bilet może zadeklarować w systemie sprzedaży, że jest zaszczepiony przeciwko COVID-19. Takie działanie pozwoli na niewliczanie osób zaszczepionych do limitu wynikającego z obecnych restrykcji sanitarnych, które zezwalają na zapełnienie 50% miejsc na stadionie i tym samym umożliwi zwiększenie puli biletów, które trafią do wolnej sprzedaży na mecz z KAA Gent. W związku z tym udostępniamy większą liczbę miejsc na trybunie wschodniej (przeciwległa do trybuny VIP).

 

Sprzedaż prowadzona jest stacjonarnie w Sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej w godzinach 10:00 – 22:00, w kasie biletowej stadionu MSP „Raków” od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00 – 20:00, w Oficjalnym Sklepie TS Podbeskidzie w Gemini Park w Bielsku-Białej przy ul. Leszczyńskiej 20 w godzinach 9:00 – 19:00, a także drogą internetową pod adresem bilety.rakow.com oraz bilety.tspodbeskidzie.pl. Sprzedaż biletów na „młyn” odbywa się w sklepie MEDALIK przy alei Kościuszki 18/20.

To jest tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa