REKLAMA
REKLAMA

Wielka Sobota w IV Lidze: Derby w Żarkach, mecz na szczycie w Bytomiu!

Udostępnij :
IMG_0397-1

21 kolejka IV Ligi Śląskiej gr. I rozpoczęła się w Wielki Czwartek. W spotkaniu Górnik Piaski – Raków II Częstochowa padł 1 gol i mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 1:0. Pozostałe mecze zostaną rozegrane w Wielką Sobotę. W Żarkach odbędzie się derbowy pojedynek pomiędzy Zielonymi, a MKS-em Myszków. Spotkanie poprowadzi trójka sędziowska z Częstochowy. Sędzią […]

21 kolejka IV Ligi Śląskiej gr. I rozpoczęła się w Wielki Czwartek. W spotkaniu Górnik Piaski – Raków II Częstochowa padł 1 gol i mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 1:0.

Pozostałe mecze zostaną rozegrane w Wielką Sobotę.

W Żarkach odbędzie się derbowy pojedynek pomiędzy Zielonymi, a MKS-em Myszków. Spotkanie poprowadzi trójka sędziowska z Częstochowy. Sędzią głównym będzie Paweł Kuban, a na liniach pomagać mu będą Bartosz Kuc oraz Jakub Bałchanowski. Pierwszy gwizdek zabrzmi o godzinie 13:00.

W Bytomiu lider tabeli – miejscowa Polonia podejmie imienniczkę z Poraja. Były Mistrz Polski ma aktualnie 6 punktów przewagi nad drugą w tabeli Wartą Zawiercie. Trzecią lokatę zajmują Porajanie, którzy do lidera tracą 13 oczek. Sędzią głównym spotkania będzie Paweł Kamiński, a pomagać mu będą Marcin Miśta oraz Zbigniew Molenda (wszyscy Podokręg Sosnowiec).

Zobacz wszystkie pary 21 kolejki oraz aktualną tabelę IV Ligi Śląskiej gr. I

Źródło: własne

REKLAMA
REKLAMA