REKLAMA
REKLAMA

Wraca PKO Ekstraklasa!

Udostępnij :
foto
Dwa i pół miesiąca trwała przerwa w rozgrywkach PKO Ekstraklasy spowodowana Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej oraz zimowym okresem przygotowawczym. Już dziś czyli w piątek 27 stycznia na boiskach Ekstraklasy rozpocznie się Runda Wiosenna.

Dla kibiców Rakowa do najważniejszego pojedynku 18 kolejki PKO Ekstraklasy dojdzie w sobotę o godzinie 15:00 w Grodzisku Wielkopolskim, gdzie zajmująca 9 pozycję w tabeli Warta Poznań zmierzy się z liderem rozgrywek - Rakowem Częstochowa.

tabela PKO Ekstraklasa

Podopieczni Marka Papszuna w rundzie jesiennej zgromadzili 41 punktów (13 zwycięstw, 2 remisy, 2 porażki) i mają aż 9 oczek przewagi nad drugą Legią oraz 12 nad trzecim Widzewem. Zawodnicy Warty w połowie rozgrywek mają na swoim koncie 25 punktów na co składa się 7 zwycięstw, 4 remisy i 6 porażek.

Zobacz więcej statystyk : WARTA POZNAŃ - RAKÓW CZĘSTOCHOWA

Bilans z ostatnich 5 spotkań Warty z Rakowem w rozgrywkach Ekstraklasy zdecydowanie przemawia po stronie Czerwono-Niebieskich. Warta w tych meczach za każdym razem schodziła z boiska pokonana nie strzelając w żadnym spotkaniu nawet jednego gola.

Sobotnie spotkanie jako sędzia główny poprowadzi Łukasz Kuźma z Białegostoku, a na liniach pomagać mu będą Paweł Sokolnicki (Sędzia Asystent grudniowego Finału Mistrzostw Świata) oraz Sebastian Mucha. Sędzią technicznym będzie Tomasz Marciniak, a za VAR będzie odpowiadał kolejny uczestnik Finału MŚ - Tomasz Kwiatkowski, któremu asystować będzie Marcin Boniek.

Sobota, 28 Stycznia 2023
Godzina 15:00
Grodzisk Wielkopolski

WARTA POZNAŃ - RAKÓW CZĘSTOCHOWA

Źródło : własne

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA