Wyjątkowe koszulki Rakowa na mecz z Sandecją

Udostępnij :

Raków Częstochowa : W piątek, 14 sierpnia, Raków Częstochowa zainauguruje sezon 2020/2021 starciem z Sandecją Nowy Sącz w 1/32 finału TOTOLOTEK Pucharu Polski. Czerwono-Niebiescy zagrają w tym meczu w wyjątkowych koszulkach. Piłkarze Rakowa Częstochowa wystąpią w piątek w trykotach z logotypem fundacji „Przyjaciele Rakowa”, którą Klub powołał do życia. Akcja #RAKÓWDBAOSWOICH nie była jednorazowa, a […]

Raków Częstochowa :

W piątek, 14 sierpnia, Raków Częstochowa zainauguruje sezon 2020/2021 starciem z Sandecją Nowy Sącz w 1/32 finału TOTOLOTEK Pucharu Polski. Czerwono-Niebiescy zagrają w tym meczu w wyjątkowych koszulkach.

Piłkarze Rakowa Częstochowa wystąpią w piątek w trykotach z logotypem fundacji „Przyjaciele Rakowa”, którą Klub powołał do życia. Akcja #RAKÓWDBAOSWOICH nie była jednorazowa, a swoimi działaniami chcemy dalej dbać o osoby z lokalnej społeczności. Celem fundacji jest pomoc społeczna, w tym w szczególności pomoc rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej, wspieranie rodzin zastępczych, a także dbanie o edukację sportową młodzieży i rozwijanie jej zainteresowań w szlachetnym duchu rywalizacji sportowej. Ponadto „Przyjaciele Rakowa” będą działać na rzecz osób niepełnosprawnych, osób starszych i w wieku emerytalnym oraz będą wspierać działalność wspomagającą rozwój gospodarczy, techniczny i innowacyjny.     Sponsorem meczu Sandecja Nowy Sącz – Raków Częstochowa będzie firma Omega, sponsor Klubu, której logotyp pojawi się na rękawach wyjątkowych koszulek.

To jest tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa