REKLAMA
REKLAMA

XX Turniej Noworoczny

Udostępnij :
DSC_1094

Foto: Skra Częstochowa

W najbliższą sobotę i niedzielę 12 i 13 stycznia rozegrany zostanie XX Turniej Noworoczny organizowany przez Skrę Częstochowa. W tym jubileuszowym wydarzeniu udział wezmą drużyny z całej Polski (roczniki 2010, 2011). Na boiskach (bowiem Turniej rozgrywany będzie na dwóch Halach – Hali Sportowej Częstochowa oraz Hali Akademickiego Centrum Sportu Uniwersytetu Jana Długosza) będziemy mogli zobaczyć […]

W najbliższą sobotę i niedzielę 12 i 13 stycznia rozegrany zostanie XX Turniej Noworoczny organizowany przez Skrę Częstochowa.

W tym jubileuszowym wydarzeniu udział wezmą drużyny z całej Polski (roczniki 2010, 2011). Na boiskach (bowiem Turniej rozgrywany będzie na dwóch Halach – Hali Sportowej Częstochowa oraz Hali Akademickiego Centrum Sportu Uniwersytetu Jana Długosza) będziemy mogli zobaczyć między innymi reprezentację GKS Bełchatów, Wisły Kraków oraz ŁKS Łodzi.

Pierwsza faza zawodów rozgrywana będzie systemem „każdy z każdym”. Z każdej grupy cztery zespoły awansują do fazy pucharowej, z której wyłonieni zostaną zwycięzcy. Łącznie każdy z zespołów rozegra 112 minut, a zatem grania będzie co niemiara.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania.

Źródło: Informacja prasowa Skry Częstochowa / ks-skra.pl

REKLAMA