-->

Zadbaj o swoje zdrowie! Oferta specjalna dla piłkarzy!

Udostępnij :
immuno-art-1

Centrum Medycznym Immuno-Lab znajduje się w Częstochowie przy ul. Dąbrowskiego 54 lok. 5

Centrum Medyczne Immuno-Lab to miejsce, gdzie kompleksowo zadbają o Twoje zdrowie. Wykwalifikowana kadra wykonuje kroplówki witaminowe oraz badania diagnostyczne. Specjalizują się również w dietetyce klinicznej. Każdy z nas wie, jak ważne jest zdrowie. U sportowców bardzo ważne jest, aby wszystkie wyniki były w normie, żeby nie doprowadzić do niepotrzebnych kontuzji. Spowodować to może przerwę od […]

Centrum Medyczne Immuno-Lab to miejsce, gdzie kompleksowo zadbają o Twoje zdrowie. Wykwalifikowana kadra wykonuje kroplówki witaminowe oraz badania diagnostyczne. Specjalizują się również w dietetyce klinicznej.

Każdy z nas wie, jak ważne jest zdrowie. U sportowców bardzo ważne jest, aby wszystkie wyniki były w normie, żeby nie doprowadzić do niepotrzebnych kontuzji. Spowodować to może przerwę od uprawiania ukochanej dyscypliny.

Tylko teraz dla wszystkich piłkarzy, kibiców, trenerów i działaczy na Hasło: ASTAR specjalne RABATY na badania krwi w Centrum Medycznym Immuno-Lab.

Przy zapisie na badania nie zapomnij podać hasła: ASTAR, na które otrzymasz powyższy Kupon.

Zadzwoń pod numer tel. 577 650 677 i umów się na wizytę w Centrum Medycznym Immuno-Lab, które znajduje się w Częstochowie przy ul. Dąbrowskiego 54 lok. 5

Źródło: własne

REKLAMA
REKLAMA