-->

[ZAPOWIEDŹ] Przed nami 20 kolejka Okręgówki!

Udostępnij :
IMG_0871

W niedzielę o kolejne punkty powalczy Orzeł Kiedrzyn. / foto: astar.czest.pl

W weekend 23 i 24 marca br. zostanie rozegrana 20 kolejka Klasy Okręgowej „Football Factory”. W sobotę jedno spotkanie zostanie rozegrane o 14:30, a pozostałe godzinę później. W niedziele jedyny mecz odbędzie się o 15:00. W minionej kolejce punktowały zespoły z dolnej części tabeli jak również trio znajdujące się na podium. Znicz Kłobuck pokonał Wartę […]

W weekend 23 i 24 marca br. zostanie rozegrana 20 kolejka Klasy Okręgowej „Football Factory”. W sobotę jedno spotkanie zostanie rozegrane o 14:30, a pozostałe godzinę później. W niedziele jedyny mecz odbędzie się o 15:00.

W minionej kolejce punktowały zespoły z dolnej części tabeli jak również trio znajdujące się na podium. Znicz Kłobuck pokonał Wartę Mstów 6:2, KS Panki zwyciężyło w Lublińcu ze Spartą 1:2, natomiast Amator Golce zremisował z Orłem Kiedrzyn 2:2. Drużynie z Kiedrzyna, która w dwóch wiosennych kolejkach zdobyła 4 punkty po ostatniej kolejce odskoczyły Lotnik (wygrał z Olimpią Huta Stara 5:0) i Stradom (pokonał Wartę Kamieńskie Młyny 1:0). Między 4 w tabeli Piastem Przyrów, a wspomnianym wcześniej Lotnikiem zajmującym przedostatnią lokatę różnica wynosi jedynie 12 punktów.

19 kolejka Klasy Okręgowej "Football Factory":
9  - Mecze
5  - Zwycięstwa gospodarzy
2  - Remisy
2  - Zwycięstwa gości
33 - Gole

Co nas czeka w 20 kolejce Klasy Okręgowej „Football Factory”?

W 20 kolejce Okręgówki osiem spotkań zostanie rozegranych w sobotę i jedno w niedzielę.

Kolejkę otworzy spotkanie w Woźnikach gdzie o 14:30 miejscowy MLKS podejmie w derbowym pojedynku Orła Psary-Babienicę. W Kamieńskich Młynach mająca w swoim składzie kilku zawodników z Ekstraklasową przeszłością Warta podejmie Amatora Golce. Liswarta Krzepice która tej wiosny jeszcze nie punktowała zagra na własnym obiekcie z Lotnikiem Kościelec, który ostatnio rozgromił aż 5:0 Olimpię Huta Stara. Zawodnicy z Huty będą chcieli zmazać plamę po ostatnim spotkanie w meczu z Pogonią Kamyk. W Truskolasach miejscowa Olimpia podejmie Spartę Lubliniec. Do Częstochowy na Sabinowską przyjeżdża Vicelider z Panek. GLKS Gmina Kłomnice zagra o kolejne punkty z Wartą Mstów. Lider z Kłobucka jedzie odnieść kolejne zwycięstwo tym razem w Przyrowie. W niedzielę jedyne spotkanie odbędzie się w Częstochowie na boisku przy ul. Starzyńskiego, gdzie Orzeł Kiedrzyn podejmie Unię Kalety.

Zobacz zestaw par 20 kolejki i aktualną tabelę Klasy Okręgowej „Football Factory”

Źródło: własne

REKLAMA