REKLAMA
REKLAMA

[ZAPOWIEDŹ] Startuje 2 liga! Skra jedzie do beniaminka

Udostępnij :
zapowiedz-IIliga

1 kolejka II Ligi: Legionovia Legionowo – Skra Częstochowa | Sobota, 27 lipca 2019r. | 18:00

Po letniej przerwie częstochowska Skra wraca na II-ligowe boiska. Na rozpoczęcie rozgrywek zmierzy się na wyjeździe z Legionovią Legionowo. Dla Skry będzie to drugi sezon na szczeblu centralnym. Będąc beniaminkiem, w stawce 18 zespołów uplasowała się na 11 miejscu. W nowym sezonie kibice zobaczą dość mocno zmienioną Skrę. Kadrę opuściło w sumie 11 zawodników, a […]

Po letniej przerwie częstochowska Skra wraca na II-ligowe boiska. Na rozpoczęcie rozgrywek zmierzy się na wyjeździe z Legionovią Legionowo.

Dla Skry będzie to drugi sezon na szczeblu centralnym. Będąc beniaminkiem, w stawce 18 zespołów uplasowała się na 11 miejscu.

W nowym sezonie kibice zobaczą dość mocno zmienioną Skrę. Kadrę opuściło w sumie 11 zawodników, a ich miejsce zajęło dotychczas siedmiu.

Najlepszy strzelec – Damian Nowak trafił do I-ligowego Radomiaka Radom, ale pojawiło się dwóch nowych napastników z doświadczeniem w II lidze – Dawid Wolny i Damian Niedojad.

Konferencja prasowa KS Skra Częstochowa przed inauguracją rozgrywek II Ligi sezonu 2019/2020 ⚽️

Opublikowany przez astar.czest.pl Wtorek, 23 lipca 2019

Trener Paweł Ściebura będzie miał do dyspozycji ciekawą, wydaje się że silniejszą kadrę. Wzmocnioną o doświadczonych graczy (wspomniani Wolny i Niedojad, Rafał Brusiło, Przemysław Mońka).

Mecz Skry w Legionowie w sobotę 27 lipca. Początek o godz. 18.

Zobacz zestaw par 1 kolejki 2 ligi

Źródło: Skra Częstochowa

REKLAMA