REKLAMA
REKLAMA

Zmarł Bogdan Matusz

Udostępnij :
64337ffeaae67237594d79a8ceda7ce6_M

18 listopada 2020 roku w wieku 75 lat zmarł Bogdan Matusz były piłkarz, trener i działacz Rakowa. Pan Bogdan Matusz przez wiele lat reprezentował barwy Rakowa. Na boisku był nominalnym bocznym obrońcą. W pierwszej drużynie Czerwono-Niebieskich występował w latach 1966-76, kiedy częstochowianie walczyli o powrót do drugiej Ligi. Po zakończeniu kariery zawodniczej Matusz był trenerem […]

18 listopada 2020 roku w wieku 75 lat zmarł Bogdan Matusz były piłkarz, trener i działacz Rakowa.

Pan Bogdan Matusz przez wiele lat reprezentował barwy Rakowa. Na boisku był nominalnym bocznym obrońcą. W pierwszej drużynie Czerwono-Niebieskich występował w latach 1966-76, kiedy częstochowianie walczyli o powrót do drugiej Ligi. Po zakończeniu kariery zawodniczej Matusz był trenerem grup młodzieżowych i drugiej drużyny, a także kierownikiem zespołu.

W 2000 roku, kiedy Raków przeżywał głęboki kryzys Bogdan Matusz został wybrany na Sekretarza Zarządu Klubu RKS Raków i przyczynił się do przejęcia wszystkich drużyn piłkarskich do KS-u Raków, co znacznie umożliwiło transformację klubu, który był wówczas na krawędzi upadku.

Prywatnie Pan Bogdan był mężem Zofii Matusz, która przez wiele lat pracowała w Rakowie.

Najbliższym w tym Pani Zosi składamy szczere kondolencje.

Źródło : Raków Częstochowa

REKLAMA