[FOTO] Zmiana lidera w Klasie „B” gr. I !

MG_1791

Do meczu na szczycie w Klasie „B” gr. I doszło w niedzielę 5 maja w Kłomnicach, gdzie rezerwy GLKS-u Gminy mierzyły się z drużyną Sparty Nowa Wieś. Prowadzenie w meczu objęła drużyna gospodarzy, ale gościom prowadzonym przez Piotra Zroślaka udało się jeszcze wyrównać w pierwszej połowie i na przerwę oba zespoły schodziły przy wyniku 1:1. […]

Do meczu na szczycie w Klasie „B” gr. I doszło w niedzielę 5 maja w Kłomnicach, gdzie rezerwy GLKS-u Gminy mierzyły się z drużyną Sparty Nowa Wieś.

Prowadzenie w meczu objęła drużyna gospodarzy, ale gościom prowadzonym przez Piotra Zroślaka udało się jeszcze wyrównać w pierwszej połowie i na przerwę oba zespoły schodziły przy wyniku 1:1. W drugiej części spotkania padł tylko jeden gol – dla GLKS-u. Dzięki zwycięstwu Gmina II Kłomnice wskoczyła na fotel lidera wyprzedając o 1 punkt na cztery kolejki przed końcem Spartę Nowa Wieś.

Zobacz całą galerię z meczu Gmina II Kłomnice – Sparta Nowa Wieś

Biała Gwiazda Krasice wygrała w Lgocie Małej 1:5 i dalej liczy się w walce o awans do Klasy „A”. Swoje spotkania w grupie I wygrały również Orły Kusięta, Maraton Waleńczów oraz Pogoń Blachownia.

Zobacz wszystkie wyniki oraz aktualną tabelę Klasy „B” gr. I

W grupie II nie było większych zmian w tabeli. Dalej liderem jest Unia Masłońskie, która wygrała w Myszkowie z rezerwami MKS-u 0:1. Na drugiej pozycji znajduje się Mała Panew Cynków, która jedynie zremisowała w Poraju z rezerwami Polonii. Swoje mecze wygrały Lelovia Lelów, Grom Poczesna oraz KS Kotowice.