REKLAMA
REKLAMA

Zmiany kadrowe w Skrze!

Udostępnij :
IMG_4257

Skończyło się m.in. wypożyczenie Michała Kiecy. / foto: astar.czest.pl

Wiadomo już kto w nowym sezonie nie zagra w barwach Skry. Z kilkoma zawodnikami klub nie przedłuży wygasających kontraktów. We wtorek zawodnicy Skry odbyli pierwszy trening na boisku po wakacyjnej przerwie (w poniedziałek spotkali się w siłowni). Doszło też do ostatecznych decyzji w sprawie kontraktów kilku zawodników. I tak, wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu […]

Wiadomo już kto w nowym sezonie nie zagra w barwach Skry. Z kilkoma zawodnikami klub nie przedłuży wygasających kontraktów.

We wtorek zawodnicy Skry odbyli pierwszy trening na boisku po wakacyjnej przerwie (w poniedziałek spotkali się w siłowni). Doszło też do ostatecznych decyzji w sprawie kontraktów kilku zawodników. I tak, wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu dostali Piotr Mastalerz oraz Adrian Musiał. Nie przedłużone zostaną, wygasające umowy z Karolem Tomczykiem, Sebastianem Siwkiem, Sławomirem Ogłazą i Łukaszem Kowalczykiem.

Kończą się także wypożyczenia Łukasza Krzczuka, Michała Kiecy, Konrada Poprawy i Pawła Kaczmarczyka.

W sobotę Skra zagra pierwszy mecz sparingowy, w Kamieniu jej rywalem będzie GKS Katowice. Być może w tym spotkaniu zagrają nowi piłkarze, którzy mają dołączyć do kadry seniorów.

Źródło: ks-skra.pl

REKLAMA