-->

Znamy Terminy Baraży – Raków II zmierzy się z Odrą Wodzisław o awans do III Ligi!

Udostępnij :
MG_4714

Rezerwy Rakowa zwyciężyły w rozgrywkach IV Ligi Śląskiej gr. I i o awans do III Ligi podopieczni Tomasza Kuźmy zmierzą się w dwumeczu barażowym ze zwycięzcą II Grupy IV Ligi Śląskiej – czyli z Odrą Wodzisław, której trenerem jest Damian Nowak. Pierwsze spotkanie zostanie rozegrane w Wodzisławiu Śląskim w najbliższą sobotę 19 czerwca o godzinie […]

Rezerwy Rakowa zwyciężyły w rozgrywkach IV Ligi Śląskiej gr. I i o awans do III Ligi podopieczni Tomasza Kuźmy zmierzą się w dwumeczu barażowym ze zwycięzcą II Grupy IV Ligi Śląskiej – czyli z Odrą Wodzisław, której trenerem jest Damian Nowak.

Pierwsze spotkanie zostanie rozegrane w Wodzisławiu Śląskim w najbliższą sobotę 19 czerwca o godzinie 16:00.

Rewanż zaplanowany został na wtorek 22 czerwca na godzinę 16:00, a mecz zostanie rozegrany na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Limanowskiego 83 w Częstochowie.

„Ze względu na obostrzenia pandemiczne, przebudowę obiektu MSP Raków oraz ograniczoną liczbę miejsc przewidzianych dla publiczności, mecz odbędzie się bez udziału kibiców obu drużyn. Klub Raków Częstochowa planuje przeprowadzić transmisję wideo z tego spotkania.”

Źródło: własne / rakow.com

REKLAMA