-->

Znicz Kłobuck awansował do IV ligi!

Udostępnij :
IMG_8569

Na 7 kolejek przed końcem częstochowskiej Klasy Okręgowej „Football Factory”, Znicz Kłobuck wywalczył awans do IV ligi! To powrót drużyny z Kłobucka na ten szczebel rozgrywkowy po 27 latach! GRATULUJEMY! W sumie w 27 spotkaniach piłkarze Znicza zanotowali 26 zwycięstw i jeden remis z zespołem Amatora Golce. Strzelili 127 goli, a stracili 17. – „Myślę, […]

Na 7 kolejek przed końcem częstochowskiej Klasy Okręgowej „Football Factory”, Znicz Kłobuck wywalczył awans do IV ligi! To powrót drużyny z Kłobucka na ten szczebel rozgrywkowy po 27 latach!

GRATULUJEMY!

W sumie w 27 spotkaniach piłkarze Znicza zanotowali 26 zwycięstw i jeden remis z zespołem Amatora Golce. Strzelili 127 goli, a stracili 17.

– „Myślę, że zasłużenie wywalczyliśmy awans. Mamy bardzo wyrównany, zgrany i świadomy zespół, który konsekwentnie dążył do wyznaczonego celu. Poza tym futbol to zabawa, która zarówno zawodnikom jak i kibicom ma sprawiać przyjemność a nie męczyć. A my graliśmy ładnie dla oka, o czym świadczy także nasz bramkowy bilans. Zdobyliśmy zdecydowanie najwięcej goli, a straciliśmy najmniej. Ważne też, że udało nam się utrzymać równą formę przez cały sezon. Oczywiście słabsze mecze się zdarzały, bo słabszy mecz każdemu się może przytrafić, ale są zespoły, które dobre występy regularnie przeplatają porażkami.”  – powiedział trener Znicza Tomasz Juszczyk.

Piłkarzom, Sztabowi szkoleniowemu i Zarządowi – Gratulujemy awansu!

Po sobotnich spotkaniach nastąpiła mała zmiana miejsc w dolnej części tabeli, gdzie każdy stara się unikać miejsca 14 jak ognia (z tego miejsca spadnie zespół, jeżeli jeden z naszych czwartoligowców nie utrzyma się w IV lidze).

Drużynę, która awansowała już znamy – teraz bacznie będziemy obserwować co dzieje się w dole tabeli. Emocji na pewno nie zabraknie

Zobacz wyniki i aktualną tabelę Klasy Okręgowej

Żródło: własne / Facebook Znicz Kłobuck

REKLAMA