-->

Zostań sędzią piłki nożnej !

Udostępnij :
plakat-kurs-zdjecie-glowne

Zapisz się już teraz, bo kolejna okazja dopiero za rok !

Jeśli lubisz piłkę nożną – ba, chcesz brać aktywny udział w meczach, to masz niepowtarzalną szansę aby zostać sędzią piłkarskim. Spotkanie organizacyjne dla kandydatów na sędziego piłki nożnej odbędzie się 8 stycznia 2019 r. (wtorek) o godz. 17:00 w siedzibie CzOZPN przy ul. Kopernika 10/12 w Częstochowie. MOŻESZ SĘDZIOWAĆ NIE REZYGNUJĄC Z GRY W KLUBIE […]

Jeśli lubisz piłkę nożną – ba, chcesz brać aktywny udział w meczach, to masz niepowtarzalną szansę aby zostać sędzią piłkarskim. Spotkanie organizacyjne dla kandydatów na sędziego piłki nożnej odbędzie się 8 stycznia 2019 r. (wtorek) o godz. 17:00 w siedzibie CzOZPN przy ul. Kopernika 10/12 w Częstochowie.

MOŻESZ SĘDZIOWAĆ NIE REZYGNUJĄC Z GRY W KLUBIE !

Kurs sędziowski rusza już 8 stycznia 2019 roku !

Zasady przyjęcia kandydatów: Sędzią piłki nożnej może zostać osoba, która spełnia następujące wymagania: – wiek: minimum 16 lat, – posiada wykształcenie średnie, bądź jest uczniem szkoły ponadgimnazjalnej, – posiada dobrą ogólną sprawność fizyczną oraz sportową sylwetkę, – odznacza się nienaganną postawą etyczno-moralną i niekaralnością, – uzyska pozytywne wyniki z egzaminu teoretycznego i kondycyjnego.

Zapisz się już teraz! Do zgłoszenia potrzebne będzie: – imię i nazwisko, – data urodzenia, – adres zamieszkania, – numer telefonu, – adres e-mail.

Zgłoszenie należy wysłać na adres: [email protected], tel. 502 313 708, lub osobiście w Sekretariacie CzOZPN ul. Kopernika 10/12 w Częstochowie.

Serdecznie zapraszamy kobiety i mężczyzn !
REKLAMA