fbpx
środa, 16 czerwca 2021
14.1 C
Częstochowa

Czerwono-Niebieski raport przedmeczowy | #ARKRCZ

- REKLAMA -
- Reklama -

Raków Częstochowa :


W 23. kolejce PKO Ekstraklasy piłkarze Rakowa Częstochowa zmierzą się z Arką w Gdyni. Sprawdźcie, jak prezentuje się aktualna sytuacja zdrowotna w naszej drużynie.

Z drużyną do sobotniego meczu w Gdyni nie przygotowuje się Arkadiusz Kasperkiewicz, którego nie omijają problemy zdrowotne. Z udziału w treningach wykluczyła 25-letniego obrońcę wykluczyła choroba. Kasper, życzymy Ci szybkiego powrotu do zdrowia! Pozostali zawodnicy są do dyspozycji sztabu szkoleniowego i trenują na sto procent swoich możliwości. 

 

Mecz Arka – Raków z trybun stadionu miejskiego w Gdyni obejrzy trener Marek Papszun. Przypomnijmy, szkoleniowiec Czerwono-Niebieskich otrzymał w 82 minucie meczu z Lechem w Poznaniu czerwoną kartkę za dyskusję z arbitrem. Decyzją Komisji Ligi trener Papszun otrzymał zakaz prowadzenia zespołu w 22 i 23. kolejce PKO Ekstraklasy. Mecz z Arką będzie ostatnim spotkaniem, w którym drużynę w roli pierwszego trenera poprowadzi Goncalo Feio. 

 

Do dyspozycji sztabu szkoleniowego wrócił Tomas Petrasek. Czech z powodu nadmiaru żółtych kartek mecz z Legią obejrzał z trybun. 

 

Do dobrych informacji należy bez wątpienia zaliczyć fakt, że do 23. kolejki żaden z zawodników Rakowa nie przystępuje z zagrożeniem przymusowej pauzy w następny weekend.

To jet tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Krzysztof Napora po zwycięstwie w półfinale baraży o Fortunę 1. ligę | 15.06.2021

Krzysztof Napora po zwycięstwie w półfinale baraży o Fortunę 1. ligę | 15.06.2021Źródło: YouTube / SKRA Częstochowa
- Reklama -
- REKLAMA -