fbpx
czwartek, 17 czerwca 2021
14.1 C
Częstochowa

Czerwono-niebieski raport przedmeczowy | #RCZPIA

- REKLAMA -
- Reklama -

Raków Częstochowa :


W 24. kolejce PKO Ekstraklasy piłkarze Rakowa Częstochowa zmierzą się na GIEKSA Arenie z mistrzem Polski Piastem Gliwice. Sprawdźcie, jak prezentuje się aktualna sytuacja zdrowotna w naszej drużynie.

Z drużyną do piątkowego meczu z Piastem nie przygotowywał się Arkadiusz Kasperkiewicz, którego nie omijają problemy zdrowotne. Z udziału w treningach, podobnie jak w poprzednim tygodniu, 25-letniego obrońcę wykluczyła choroba. Kasper, życzymy Ci szybkiego powrotu do zdrowia! Pozostali zawodnicy są do dyspozycji sztabu szkoleniowego i trenują na sto procent swoich możliwości. 

 

Na ławkę rezerwowych częstochowian wraca trener Marek Papszun, dla którego mecz z Arką w Gdyni był ostatnim spotkaniem zawieszenia za czerwoną kartkę otrzymaną w meczu wyjazdowym z Lechem Poznań. 

 

Do dobrych informacji należy bez wątpienia zaliczyć fakt, że do 24. kolejki żaden z zawodników Rakowa nie przystępuje z zagrożeniem przymusowej pauzy w następny weekend.

To jet tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Victoria Częstochowa i Stradom Częstochowa w turnieju finałowym U – 10 „Silesia Cup 2021”

We wtorek, 15 czerwca br. boisko sportowe we Wręczycy Wielkiej gościło pięć zespołów walczących w turnieju eliminacyjnym Podokręgu Częstochowa...
- Reklama -
- REKLAMA -