fbpx
środa, 27 stycznia 2021
14.1 C
Częstochowa

Czerwono-Niebieski raport przedmeczowy | #RCZWAR

- REKLAMA -
- Reklama -

Raków Częstochowa :


Przed niedzielnym meczem Rakowa z Wartą Poznań, tradycyjnie prezentujemy raport z obozu naszej drużyny. Spotkanie odbędzie się o godzinie 15:00 na GIEKSA Arenie.

Miłosz Szczepański wciąż przechodzi rehabilitację po przebytej kontuzji (uszkodzone więzadło). Ponadto do gry z powodu urazów nie są zdolni Tomas Petrasek i Giannis Papanikolaou. 

W piątek kapitan Czerwono-Niebieskich odbył zapowiadaną wcześniej konsultację medyczną. Ta przyniosła dobre informacje. Kontuzjowane kolano nie wymaga operacji, a Tomek wróci do treningów z drużyną już w styczniu. 
Giannis Papanikolau ma zwichnięty bark. Młodzieżowy reprezentant Grecji rozpoczął już rehabilitację, która potrwa około 5 tygodni. 

 

Pozostali zawodnicy są gotowi do gry i będą brani pod uwagę przy ustalaniu składu przez trenera Marka Papszuna.  

 

Giannisowi, Miłoszowi oraz Tomkowi życzymy dużo cierpliwości w powrocie do zdrowia. Wszyscy trzymamy kciuki za jak najszybszy powrót do treningów oraz na boisko całej Waszej trójki! 

 

Z trzema żółtymi kartkami na koncie do meczu z Wartą przystąpią Maciej Wilusz i Patryk Kun. W przypadku otrzymania napomnienia, nie będą oni mogli wystąpić w kolejnym ligowym spotkaniu.

To jet tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Poznaliśmy terminarz 18. i 19. kolejki PKO Ekstraklasy

Raków Częstochowa :Departament Logistyki Rozgrywek przedstawił szczegółowy terminarz 18. i 19. kolejki PKO Ekstraklasy, w których Raków Częstochowa zagra...
- Reklama -
- REKLAMA -