fbpx
wtorek, 18 maja 2021
14.1 C
Częstochowa

Kup karnet na sezon 2020/2021 i obejrzyj rundę finałową za darmo

- REKLAMA -
- Reklama -

Raków Częstochowa :


Znowu razem! To pewne: czerwono-niebieska armia wraca na stadion! Przed nami runda finałowa sezonu 2019/2020 w PKO Ekstraklasie. Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom, przygotowaliśmy wyjątkową propozycję dla elitarnych kibiców. Już dziś możecie obejrzeć mecze Rakowa w rundzie finałowej za darmo. Wystarczy, że kupicie karnet na sezon 2020/2021 w super cenie!

Z uwagi na panującą w Polsce pandemię COVID-19, liczba miejsc na GIEKSA Arenie jest ograniczona. Korzystając z zaproponowanej przez nas opcji zyskujecie pewność, że domowe mecze Czerwono-Niebieskich obejrzycie z trybun. 


Decydując się na tę ofertę, juz dziś zyskujecie nie tylko gwarancję stałej ceny, ale także pewne miejsce na domowych meczach Rakowa w następnym sezonie niezależnie od tego, czy będą one rozgrywane na GIEKSA Arenie, czy na L83 w Częstochowie.Ze względu na obecną sytuację wynikającą z pandemii, wybór miejsca będzie możliwy w późniejszym terminie, o którym każdy kibic, który dokona zakupu karnetu dowie się możliwie jak najszybciej. Co istotne- karta, w formie której otrzymacie swój abonament będzie w wyjątkowej i limitowanej edycji. Cena karnetu na sezon 2020/2021, który obejmuje także wstęp na wszystkie mecze rozpoczynającej się rundy finałowej, wynosi 349 zł. Karnet ulgowy możecie nabyć za jedyne 259 zł. 

Dla osób posiadających zniżki, bilet ulgowy na mecz Rakowa w rozgrywkach PKO Ekstraklasy wyniesie jedyne 13 zł! Ci, którzy kupią abonament normalny, za jeden mecz zapłacą 18 zł. To mniej niż bilet do kina! 

Przypominamy, że osoby posiadające karnet mogą w dalszym ciągu odbierać darmowe wejściówki na sobotni mecz Rakowa z Wisłą Kraków Jednocześnie już dziś zachęcamy do przedłużania swoich abonamentów o kolejny sezon w specjalnej cenie. Więcej informacji znajdziecie klikając TUTAJ.

Co zrobić, by dokonać zakupu? A może chcesz wiedzieć więcej? Napisz na [email protected]

To jet tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

- Reklama -
- REKLAMA -