fbpx
czwartek, 15 kwietnia 2021
14.1 C
Częstochowa

Raków rozpoczął przygotowania do rundy wiosennej

- REKLAMA -
- Reklama -

W poniedziałek (7 stycznia) piłkarze Rakowa rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej obecnego sezonu. 

Czerwono-niebiescy po kilkutygodniowej przerwie pierwszy raz spotkali się na Limanowskiego, aby pobrać krew do badań oraz sprawdzić poziom tkanki tłuszczowej. Następnie zawodnicy w sześcioosobowych grupach udawali się do Hali Sportowej Częstochowa, gdzie przeprowadzono pierwsze testy. Zawodnikom mierzono moc oraz szybkość. W zajęciach wzięło udział dwudziestu dwóch piłkarzy z pierwszej drużyny oraz trzech zawodników z Akademii Raków.

We wtorek testy będą kontynuowane. Tym razem odbędą się badania wydolności oraz siły. Kolejne dni będą już obfitowały w treningi. Od środy do piątku Marek Papszun zaplanował zajęcia dwa razy dziennie. Trening będą odbywały się na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Limanowskiego, a także na siłowni. Pierwszy tydzień przygotowań częstochowianie zakończą treningiem taktycznym na boisku.

Po krótkiej niedzielnej regeneracji, 14 stycznia Raków wyruszy do Jarocina na pierwszy obóz przygotowawczy do drugiej części sezonu.

Źródło/foto: Raków Częstochowa / rksrakow.pl

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Jakub Arak: jakość piłkarska była po naszej stronie

Raków Częstochowa :Zapraszamy do wysłuchania wypowiedzi strzelca pierwszej z bramek w meczu z Cracovią, Jakuba Araka. ...
- Reklama -
- REKLAMA -