SKRA AWANSOWAŁA DO FORTUNA 1. LIGI!!!

Skra Częstochowa : To co wydawało się niewiarygodne stało się faktem. Skra Częstochowa postawiła kropkę nad „i” wygrywając 3:0 finał baraży o awans do Fortuna 1. Ligi. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Lucjan Klisiewicz, Maciek Kazimierowicz oraz Dawid Niedbała Żadne z dotychczasowych zwycięstw nie smakowało tak jak to dzisiejsze! Mecz o wszystko od pierwszych minut […]

Skra Częstochowa :

To co wydawało się niewiarygodne stało się faktem. Skra Częstochowa postawiła kropkę nad „i” wygrywając 3:0 finał baraży o awans do Fortuna 1. Ligi. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Lucjan Klisiewicz, Maciek Kazimierowicz oraz Dawid Niedbała Żadne z dotychczasowych zwycięstw nie smakowało tak jak to dzisiejsze! Mecz o wszystko od pierwszych minut nie zawodził. Pierwsi […]

Artykuł SKRA AWANSOWAŁA DO FORTUNA 1. LIGI!!! pochodzi z serwisu KS Skra Częstochowa.

To jest tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Skry Częstochowa

Źródło : Skra Częstochowa / Mariusz Rajek