fbpx
środa, 8 kwietnia 2020
4.9 C
Częstochowa
Strona główna Tagi Rozgrywki

Tag: rozgrywki

Zawieszenie rozgrywek przedłużone do 26 KWIETNIA włącznie!

Departament Logistyki Rozgrywek Ekstraklasy S.A. informuje, że w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego i wynikającym z tego przedłużającym się...

Wznowienie rozgrywek seniorskich i młodzieżowych PRZESUNIĘTE!

Komisja do spraw Nagłych Śląskiego Związku Piłki Nożnej z uwagi na potencjalne zagrożenia dla zdrowia i życia uczestników piłkarskich przesuwa o dwa tygodnie rozpoczęcie...

Dodatkowe zgłoszenia zespołów młodzieżowych

Komisja ds. Rozgrywek Podokręgu Częstochowa informuje, że dodatkowe zgłoszenia nowych drużyn do poszczególnych rozgrywek młodzieżowych na rundę wiosenną sezonu 2019/2020 będą przyjmowane do dnia 21 lutego 2020 roku....

Runda wiosenna rozpocznie się w połowie marca

Za 2 miesiące - 17 marca rundę wiosenną sezonu 2017/2018 wznowią zawodnicy częstochowskiej Klasy Okręgowej oraz Klasy "B". Piłkarze w Klasach "A" na boiska wybiegną tydzień później.

3 mecze i aż 22 gole !

W już zakończonych sobotnich meczach z udziałem drużyn z naszego regionu zanotowano następujące wyniki:
IV liga Sarmacja Będzin - Raków II Częstochowa 8:1
Kl."A" gr.I Junior Szarlejka - Alkas Aleksandria 3:1
Kl."A" gr.I Błękitni Libidza - Sokół Wręczyca 8:1

No i po weekendzie: dla jednych drużyn był udany, dla innych mniej udany!

Porażka Rakowa w Nice 1 Lidze ze Stalą Mielec przy Limanowskiego, wygrana Skry w III lidze i skok na 2 miejsce w tabeli, spadek Polonii Poraj na ostatnie miejsce w tabeli IV ligi to tylko niektóre meczowe sprawy z weekendowej kolejki rozgrywek w różnych ligach.

Weekend z piłką w regionie. Będzie się sporo działo !

Piłkarski weekend 9/10 września zapowiada się niezwykle interesująco. W Częstochowie będzie można zobaczyć m.in. mecz Nice 1 ligi: Raków - Stal Mielec (sob. 16:00), mecz III ligi Skra - Pniówek Pawłowice (sob.18:00).W weekend grać będzie IV liga, "Okręgówka, Klasa "A" i "B". Jednym słowem emocji nie zabraknie.

W pierwszy wrześniowy weekend piłkarskich emocji nie zabraknie!

Piłkarski weekend 2/3 września zapowiada się niezwykle interesująco. Nie będzie co prawda meczu w z udziałem Rakowa w Nice 1 lidze oraz Skry w III lidze ale grać będą w naszym regionie o punkty w IV lidze, Okręgówce, Klasach A i B. Emocji i ciekawych wyników nie powinno zabraknąć !

Ważne: koniec z obligatoryjnym terminem dwóch ostatnich kolejek

Od 1 lipca 2017 r. w rozgrywkach prowadzonych przez Śląski ZPN nie obowiązuje zasada, że dwie ostatnie kolejki muszą być rozegrane obligatoryjnie w tym samym terminie. Jedynym obostrzeniem jest to, że termin meczu ostatniej kolejki nie może przypadać po zakończeniu rozgrywek.

Każdy Klub powinien dobrze poznać te Regulaminy. Jest trochę „nowości”!

Śląski Związek Piłki Nożnej zatwierdził "Regulamin Ramowy rozgrywek w piłkę nożną" wraz z załącznikami i "Regulamin rozgrywek w piłkę nożną o Puchar Polski w sezonie 2017/2018 na szczeblu Śląskiego Związku Piłki Nożnej. Warto aby Kluby dobrze poznały te Regulaminy bo będą one także obowiązywać w rozgrywkach w regionie częstochowskim.
×
Website Traffic Generator