W Krakowie bez punktów. Przegrywamy z Hutnikiem

Skra Częstochowa : Choć pierwsza połowa tego nie zapowiadała, w Krakowie niestety doznaliśmy goryczy porażki. – Kolejny raz na wyjeździe w trzy minuty tracimy dwie bramki. Będziemy musieli popracować nad koncentracją – przyznawał po meczu trener Marek Gołębiewski. W 70. minucie nadzieję na uratowanie przynajmniej remisu dał nam z rzutu karnego Piotrek Nocoń. Wynik na […]

Skra Częstochowa :

Choć pierwsza połowa tego nie zapowiadała, w Krakowie niestety doznaliśmy goryczy porażki. – Kolejny raz na wyjeździe w trzy minuty tracimy dwie bramki. Będziemy musieli popracować nad koncentracją – przyznawał po meczu trener Marek Gołębiewski. W 70. minucie nadzieję na uratowanie przynajmniej remisu dał nam z rzutu karnego Piotrek Nocoń. Wynik na 3-1 ustalił jednak […]

Artykuł W Krakowie bez punktów. Przegrywamy z Hutnikiem pochodzi z serwisu KS Skra Częstochowa.

To jest tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Skry Częstochowa

Źródło : Skra Częstochowa / Mariusz Rajek