fbpx
środa, 8 kwietnia 2020
4.9 C
Częstochowa

Za nami Puchar Na Zachętę 2020!

- REKLAMA -
- Reklama -

25 stycznia 2020 r. na hali sportowej w Pankach rozegrano 7. edycję turnieju halowej piłki nożnej o „Puchar Na Zachętę”. Najlepszą drużyną została ekipa Red Bull (złożona m.in. z młodych zawodników KS-u Panki i Olimpii Truskolasy), którzy na podium wyprzedzili Górniczą United i Orlika Olesno. W rozgrywkach wzięło udział 10 zespołów. Królem strzelców sportowej imprezy został Michał Mirek. Najlepszym piłkarzem turnieju organizatorzy uznali Kacpra Kierata, a najlepszym bramkarzem Bartosza Partkitnego.

Przebieg meczów (grano 1 x 10 minut):
Grupa A:
Red Bull 1-0 Koral Kłobuck
(Oskar Bogus)
Orlik Olesno 2-0 KS Węgiel
(Rafał Wiktor, Wojciech Kulik)
Red Bull 1-0 Młodzi Gniewni
(Kacper Kierat)
Koral Kłobuck 0-0 Orlik Olesno
KS Węgiel 1-4 Młodzi Gniewni
(Damian Olszewski - Przemysław Pietrzak x2, Paweł Wręczycki, Jakub Chrzęstek)
Red Bull 3-1 Orlik Olesno
(Oskar Bogus, Kacper Kierat, Bartosz Piechel - Marcin Jeziorek)
Koral Kłobuck 1-2 Młodzi Gniewni
(Konrad Kasprzyk - Paweł Wręczycki, Jakub Chrzęstek)
Orlik Olesno 1-1 Młodzi Gniewni
(Marcin Łosik - Piotr Wręczycki)
Red Bull 1-1 KS Węgiel
(Oskar Bogus - Krystian Piechel)
Koral Kłobuck 6-2 KS Węgiel
(Przemysław Szczypiór x4, Konrad Kasprzyk x2 - Damian Olszewski x2)

Tabela gr. A:
1. Red Bull - 10 pkt
2. Młodzi Gniewni - 7 pkt
3. Orlik Olesno - 5 pkt
4. Koral Kłobuck - 4 pkt
5. KS Węgiel - 1 pkt
Grupa B:
Górnicza United 3-0 Promil Dankowice
(Rafał Mirek x2, Michał Mirek)
Oldboys Panki 3-0 La Jonquera
(Tomasz Pasieka x3)
Górnicza United 3-2 Z Borków Partyzantka
(Michał Mirek, Jakub Tyklewicz x2 - Grzegorz Kemuś, Szymon Bednarek)
Promil Dankowice 0-1 Oldboys Panki
(Damian Bednarek)
La Jonquera 0-2 Z Borków Partyzantka
(Kornel Zejler, Bartłomiej Pruszyński)
Górnicza United 0-0 Oldboys Panki
Promil Dankowice 0-3 Z Borków Partyzantka
(Kornel Zejler, Szymon Bednarek x2)
Górnicza United 3-0 La Jonquera
(Michał Mirek x2, Kamil Szymanek)
Oldboys Panki 0-1 Z Borków Partyzantka
(Bartłomiej Pruszyński)
Promil Dankowice 1-3 La Jonquera
(Arkadiusz Sosnowski - Szymon Sas x2, Krystian Oziembała)

Tabela gr. B:
1. Górnicza United - 10 pkt
2. Z Borków Partyzantka - 9 pkt
3. Oldboys Panki - 7 pkt
4. La Jonquera - 3 pkt
5. Promil Dankowice - 0 pkt
Ćwierćfinał I:
Orlik Olesno 3-1 Z Borków Partyzantka
(Damian Gmyrek, Rafał Wiktor, Marcin Łosik - Bartłomiej Pruszyński)
Ćwierćfinał II:
Młodzi Gniewni 2-0 Oldboys Panki
(Paweł Wręczycki, Wojciech Antczak)
Półfinał I:
Red Bull 1-0 Orlik Olesno
(Michał Korzekwa)
Półfinał II:
Górnicza United 0-0 /k. 3-2/ Młodzi Gniewni
Mecz o 3. miejsce:
Orlik Olesno 3-1 Młodzi Gniewni
(Damian Gmyrek, Rafał Wiktor, Marcin Łosik - Arkadiusz Jelonek)
Finał:
Red Bull 1-0 Górnicza United
(Paweł Mardosz)
Nagrody indywidualne:
Najlepszy strzelec: Michał Mirek (Górnicza United).
Najlepszy piłkarz: Kacper Kierat (Red Bull).
Najlepszy bramkarz: Bartosz Parkitny (Górnicza United).
Najlepszy młodzieżowiec: Szymon Bednarek (Z Borków Partyzantka).
Najlepszy oldboy: Maciej Furmanek (Oldboys Panki).
Klasyfikacja końcowa:
1. Red Bull: Oskar Kaczor (br.), Oskar Bogus, Michał Korzekwa, Paweł Mardosz, Kacper Kierat,
Bartosz Piechel, Bartłomiej Kurzacz, Dawid Rogoż, Kacper Paruzel.
2. Górnicza United: Bartosz Parkitny (br.), Rafał Mirek, Michał Mirek, Kamil Szymanek, Jakub
Tyklewicz, Krzysztof Wręczycki, Damian Wieczorek.
3. Orlik Olesno: Wojciech Polak (br.), Damian Gmyrek, Kamil Gmyrek, Rafał Wiktor, Marcin
Jeziorek, Wojciech Kulik, Marcin Łosik.
4. Młodzi Gniewni: Łukasz Gąsienica (br.), Patryk Kudła, Przemysław Pietrzak, Paweł
Wręczycki, Piotr Wręczycki, Wojciech Antczak, Arkadiusz Jelonek, Mariusz Brzęczek, Jakub
Chrzęstek.
5/6. Z Borków Partyzantka: Aleksander Wiecha (br.), Grzegorz Kemuś, Kornel Zejler, Dominik
Kempiński, Bartłomiej Pruszyński, Gabriel Banasik, Szymon Bednarek, Konrad Porada.
5/6. Oldboys Panki: Tomasz Doruchowski (br.), Maciej Furmanek, Tomasz Księżarek, Krzysztof
Duda, Jarosław Brzęczek, Damian Bednarek, Tomasz Młyńczyk, Tomasz Pasieka.
7/8. Koral Kłobuck: Kamil Lis (br.), Jakub Kot, Paweł Gala, Konrad Kasprzyk, Zbigniew
Bochenek, Przemysław Szczypiór, Mikołaj Szymonik, Jakub Skoczylas.
7/8. La Jonquera: Marcin Sękiewcz (br.), Szymon Sas, Mateusz Grzyb, Dawid Sas, Krystian
Oziembała, Tomasz Brzezina, Kamil Musiel.
9/10. KS Węgiel: Przemysław Duda (br.), Damian Olszewski, Piotr Matyja, Dawid Gaździcki,
Patryk Baros, Krzysztof Pasieka, Konrad Hejno, Maciej Kierat, Krystian Piechel.
9/10. Promil Dankowice: Dawid Chądzyński (br.), Robert Rudlicki, Kamil Mielczarek, Adrian
Wieczorek, Arkadiusz Sosnowski, Jacek Sosnowski, Dawid Sosnowski, Mariusz Ściebura,
Kacper Kierat, Bartosz Soluch.

Organizatorzy: Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Pankach, Klub Sportowy Panki.
Współorganizatorzy: Powiatowe Zrzeszenie LZS w Kłobucku.
Kierownicy turnieju: Stanisław Wrzesiński, Grzegorz Kemuś.
Sekretarz turnieju: Jan Krok.
Sędziowie: Konrad Mikołajczyk, Marek Szczypiór.

Dotychczasowi triumfatorzy turnieju o „Puchar Na Zachętę”:
2019 – Młodzi Gniewni (Łukasz Gąsienica, Patryk Kudła, Paweł Wręczycki, Piotr Wręczycki,
Jakub Chrzęstek, Mariusz Brzęczek, Przemysław Pietrzak).

2018 – JM Mebel System (Michał Wójcik, Andrzej Słomian, Tomasz Kozak, Konrad Korzekwa,
Przemysław Strzelczyk, Szymon Strzelczyk, Dorian Matyja, Jarosław Filak, Jakub Matysiak,
Mariusz Barakoński, Mateusz Gałęziewski).
2015 – Młodzi Gniewni (Łukasz Gąsienica, Patryk Kudła, Jakub Chrzęstek, Sławomir Tyrała,
Mateusz Pawełczak, Przemysław Pietrzak, Mariusz Brzęczek, Krzysztof Wręczycki, Piotr
Wręczycki, Paweł Wręczycki).
2014 – Młodzi Gniewni (Przemysław Pietrzak, Krzysztof Wręczycki, Paweł Wręczycki, Piotr
Wręczycki, Patryk Kudła, Łukasz Gąsienica, Jakub Chrzęstek, Mateusz Pawełczak).
2013 – Orły Furmanka (Kacper Tomczyk, Kornel Zejler, Michał Głąb, Grzegorz Kemuś, Mariusz
Konieczko, Sławomir Brzęczek, Dawid Chrzęstek, Mateusz Mońka, Michał Mirek, Kamil
Korzonek).
2012 – Orły Furmanka (Mateusz Sochacki, Kacper Tomczyk, Grzegorz Kemuś, Kornel Zejler,
Mariusz Konieczko, Dawid Chrzęstek, Michał Głąb, Mateusz Mońka, Michał Mirek).

Źródło: Grzegorz Kemuś

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Patryk Kun czyta bajkę dzieciom #zostanwdomu

Raków Częstochowa : Kontynuujemy inicjatywę czytania bajek dzieciom w ramach akcji #zostanwdomu. Tym razem Patryk Kun przeczyta dwa wiersze Jana...

Patryk Kun czyta bajkę dzieciom #zostanwdomu

Patryk Kun czyta bajkę dzieciom #zostanwdomu Kontynuujemy inicjatywę czytania bajek dzieciom w ramach akcji #zostanwdomu. Tym razem Patryk Kun przeczyta dwa wiersze Jana...

„Ze Skrą do końca naszych dni!” – rozmawiamy z naszymi kibicami

Skra Częstochowa : Może nie jest ich zbyt wielu, ale nie o bicie rekordów liczbowych tu chodzi. Skra ma swoich wiernych kibiców, którzy nie są...

Informacja odnośnie przebudowy MSP „Raków” | 6.04

Raków Częstochowa : Jak co poniedziałek zapraszamy na garść najświeższych informacji dotyczących przebudowy MSP "Raków". ...

TRZY WARIANTY ZAKOŃCZENIA ROZGRYWEK !!!

Prezes Śląskiego Związku Piłki Nożnej Henryk Kula informuje, że śląskie kluby przychylają się do wariantu zakończenia rozgrywek z awansami i bez spadków. "Szanowni Państwo, W dniu...

Trzecie miejsce Rakowa w zabawie w Sportowe Państwa-Miasta!

Raków Częstochowa : Nasz Sponsor, firma eFortuna.pl, w związku z zakończoną w ubiegły weekend wirtualną rozgrywką w „Sportowe Państwa-Miasta” dla klubów Fortuna 1 Ligi, rzucił...

Piotr Malinowski czyta bajkę dzieciom #zostanwdomu

Piotr Malinowski czyta bajkę dzieciom #zostanwdomu Do inicjatywy czytania bajek dzieciom podczas akcji #zostanwdomu włączył się Piotr Malinowski! Wychowanek Rakowa Częstochowa przedstawił maluchom...
- Reklama -
- REKLAMA -
×
Website Traffic Generator