fbpx
sobota, 15 maja 2021
14.1 C
Częstochowa

[ZAPOWIEDŹ] Zagrają w IV Lidze – czas wydostać się z dolnej części tabeli!

- REKLAMA -
- Reklama -

Nieciekawie wygląda sytuacja drużyn z regionu częstochowskiego w tabeli IV Ligi Śląskiej gr. I. Najlepszą lokatę (11 miejsce) spośród naszych trzech drużyn zajmuje beniaminek rozgrywek – Znicz Kłobuck. Na 13 miejscu plasują się rezerwy Rakowa, a przedostatnią pozycję zajmuje Polonia Poraj.

W sobotę 28 września swój mecz rozegra wspomniana Polonia. W Poraju o godzinie 16:00 zagrają z ostatnią w tabeli Dramą Zbrosławice. Jeśli nie w tym meczu, to kiedy zawodnicy Tomasza Sobczaka i Rafała Psonki mają sięgnąć po komplet punktów?
Mecz poprowadzi Szymon Grabara z podokręgu Sosnowiec.

W niedzielę 29 września rezerwy Rakowa podejmować będą na obiekcie przy ul. Limanowskiego 83 w Częstochowie drużynę AKS Mikołów. Być może trener Rakowa Marek Papszun po sobotnim meczu pierwszego zespołu w Ekstraklasie kolejny raz wyśle do rezerw kilku zawodników, aby swoim doświadczeniem wspierali młodzież występującą w rezerwach Rakowa. W Ubiegłym tygodniu w pierwszej 11-stce Rakowa II wystąpiło aż 9 zawodników z szerokiej kadry Ekstraklasowej drużyny (m.in. Piotr Malinowski, Kamil Piątkowski, Dawid Szymonowicz, Aleksandyr Kolew, Jakub Szumski, Jakub Apolinarski czy Rusłan Babenko). Pierwszy gwizdek sędziego Marcina Kasprzyka z podokręgu Bytom zabrzmi o godzinie 11:30.

Były Mistrz Polski – Szombierki Bytom zagrają w niedzielę o godzinie 16:00 z beniaminkiem rozgrywek – Zniczem Kłobuck. Podopieczni Tomasza Juszczyka wygrali do tej pory dwa spotkania i dwa zremisowali, więc z pewnością będą chcieli poprawić swój bilans i miejsce w tabeli IV Ligi. Spotkanie poprowadzi Mateusz Patla z podokręgu Rybnik.

Źródło: własne / ksslaskizpn.pl

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Nasz rywal: Pogoń Szczecin

Raków Częstochowa :...
- Reklama -
- REKLAMA -