Miła niespodzianka w Grudziądzu. Raków ograł Olimpię!

15078-Mila_niespodzianka_w_Grudziadzu_Rakow_ogral_Olimpie

Po bramkach Adama Czerkasa i Piotra Malinowskiego częstochowski Raków wygrał wyjazdowy mecz w Grudziądzu z tamtejszą Olimpią. Gospodarze do przerwy prowadzili 1:0, a losy meczu zostały przechylone przez podopiecznych trenera Papszuna w II połowie.

Nice 1 Liga – Kolejka nr 15Sobota 28-10-2017 g. 18:00Olimpia Grudziądz – Raków Częstochowa 1:2 (1:0)1:0 Michalik 11 min. (z karnego)1:1 Czerkas 50 min.1:2 Malinowski 55 min.

Olimpia Grudziądz: Małecki – Ciechanowski, Goropevsek, Chruściel, Wełna, Woźniak, Michalik, Handzlik (55′ Klimczak), Adamczyk (78′ Popiela), Klichowicz, Kowal (61′ Bancessi)

Raków Częstochowa: Lis – Niewulis, Petrasek, Góra, Mondek, Figiel, Łabojko, Tomalski (73′ Mesjarz), Malinowski, Czerkas (70′ Papikjan), Wójcik (85′ Boateng)