Raków lepszy w meczu pokazowym

7280-Rakow_lepszy_w_meczu_pokazowym

Nie wszyscy piłkarze Rakowa mogli cieszyć się ostatnim wolnym weekendem podczas przerwy zimowej. W sobotnie popołudnie, czerwono – niebiescy wystąpili w meczu pokazowym z Olimpią Huta Stara, wygrywając 5:0.

Nie wszyscy piłkarze Rakowa mogli cieszyć się ostatnim wolnym weekendem podczas przerwy zimowej. W sobotnie popołudnie, czerwono – niebiescy wystąpili w meczu pokazowym z Olimpią Huta Stara, wygrywając 5:0. Spotkanie towarzyskie Rakowa z Olimpią było jedną z atrakcji Noworocznego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezesa KS Olimpia Huta Stara, który został zorganizowany z myślą o dziesięciolatkach. W hali pojawili się: Paweł Kowalczyk, Rafał Czerwiński, Kamil Witczyk, Paweł Nocuń, Mateusz Górecki, Joshua Balogun oraz Michał Łatka. Nie zabrakło także trenera częstochowian Jerzego Brzęczka. Wizyta naszego zespołu, zrobiła spore wrażenie na uczestnikach turnieju-zwłaszcza tych najmłodszych. Młodzi zawodnicy nie mogli sobie odmówić autografów, a drużyny wspólnego zdjęcia. Żarty skończyły się, gdy rozpoczęła się rywalizacja na parkiecie z gospodarzem imprezy. W trwającym 2×10 minut meczu pokazowym, czerwono – niebiescy pokonali Olimpię 5:0. Bramki dla Rakowa strzelali: Rafał Czerwiński (dwie), Paweł Kowalczyk, Mateusz Górecki oraz Joshua Balogun.