fbpx
niedziela, 11 kwietnia 2021
14.1 C
Częstochowa

[FOTO] Wyniki II Memoriału im.Józefa Kusia i Stanisława Ściebury w Kamyku

- REKLAMA -
- Reklama -

W Kamyku w II Memoriale im. Józefa Kusia i Stanisława Ściebury rywalizowało 10 drużyn z rocznika 2001. W meczu finałowym KS Stradom po remisie 1:1 z Orlikiem Blachownia wygrał w rzutach karnych 2:1. Trzecie miejsce przypadło Pogoni Kamyk (czerwoni).
Memoriał był rozgrywany równocześnie na 2-ch boiskach.
Drużyny zostały podzielone na 2 grupy – w grupach każdy zagrał z każdym.
Później w zależności od zajętego miejsca w grupie – dwie pierwsze z każdej grupy na tzw. krzyż zagrały w półfinałach, a pozostałe o kolejne miejsca w Memoriale. Przegrani z półfinałów grali o miejsce trzecie, a wygrani z półfinałów o miejsce pierwsze.

Grupa A
Pogoń Kamyk (czerwoni)
Victoria Częstochowa
Orlik Blachownia
Grom Miedźno
Płomień Kuźnica Marianowa

1. Pogoń Kamyk Czerwoni – Victoria Częstochowa 3:2

2. Orlik Blachownia – Grom Miedźno 3:0

3. Płomień Kuźnica Marianowa–– Pogoń Kamyk Czerwoni 0:6

4. Victoria Częstochowa – Orlik Blachownia 1:0

5. Grom Miedźno – Płomień Kuźnica Marianowa 4:0

6. Orlik Blachownia – Pogoń Kamyk Czerwoni 3:1

7. Victoria Częstochowa – Grom Miedźno 0:0

8. Płomień Kuźnica Marianowa – Orlik Blachownia 0:8

9. Pogoń Kamyk Czerwoni – Grom Miedźno 4:0

10.Victoria Częstochowa – Płomień Kuźnica Marianowa 4:0

Grupa B
Stradom Częstochowa
Pogoń Blachownia
Maraton Waleńczów
Pogoń Kamyk (niebiescy)
Płomień Przystajń

1.Stradom Częstochowa– Pogoń Blachownia 6:1

2.Maraton Waleńczów–– Pogoń Kamyk Niebiescy 1:1

3. Płomień Przystajń – Stradom Częstochowa 1:7

4. Pogoń Blachownia – Maraton Waleńczów 1:0

5. Pogoń Kamyk Niebiescy – Płomień Przystajń 2:0

6. Stradom Częstochowa – Maraton Waleńczów 2:1

7. Pogoń Blachownia–– Pogoń Kamyk Niebiescy 0:2

8. Maraton Waleńczów– Płomień Przystajń 1:0

9. Pogoń Blachownia – Płomień Przystajń 5:0

10.Stradom Częstochowa –– Pogoń Kamyk Niebiescy 1:0

Mecze o miejsca

11.Boisko nr 1: półfinał 1A – 2B Orlik Blachownia – Pogoń Kamyk (niebiescy) 4:1

boisko nr 2: półfinał 2A – 1B Pogoń Kamyk (czerwoni) – Stradom Częstochowa 1:2

12.boisko nr 1: mecz o IX miejsce Płomień Kuź. Mar. – Płomień Przystajń 4:1

boisko nr 2: mecz o VII miejsce Grom Miedźno – Maraton Waleńczów 1:1 rzuty karne 2:1

13.boisko nr 1: mecz o V miejsce Victoria Częstochowa – Pogoń Blachownia 1:0

boisko nr 2: mecz o III miejsce Pogoń Kamyk (niebiescy) – Pogoń Kamyk (czerwoni) 2:3

14: boisko nr 1: FINAŁ. Orlik Blachownia – KS Stradom Częstochowa 1:1 rzuty karne 1:2

Końcowa kolejność w II Memoriale im. Józefa Kusia i Stanisława Ściebury :

1. KS Stradom Częstochowa
2. Orlik Blachownia
3. Pogoń Kamyk (czerwoni)
4. Pogoń Kamyk (niebiescy)
5. Victoria Częstochowa
6. Pogoń Blachownia
7. Grom Miedźno
8. Maraton Waleńczów
9. Płomień Kuźnica Marianowa
10. Płomień Przystajń

Wyróżnienia indywidualne :

Król strzelców : Eryk Napieraj (Pogoń Kamyk – czerwoni) – 9 goli
Najlepszy bramkarz : Oskar Kotela (KS Stradom Częstochowa)
Najlepszy zawodnik : Adam Janik (Orlik Blachownia)

Organizatorem Memoriału był Klub Sportowy Pogoń Kamyk

– Zobacz zdjęcia z II Memoriału im. Józefa Kusia i Stanisława Ściebury rozegranego w Kamyku

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

„Zabrakło szczęścia, które mieliśmy wcześniej” – Dominik Smykowski po meczu ze Stalą – VIDEO

Skra Częstochowa :Młody pomocnik dołączył do naszej drużyny zimą na zasadzie wypożyczenia z Warty Poznań. W końcówce sobotniego starcia...
- Reklama -
- REKLAMA -