fbpx
piątek, 23 kwietnia 2021
14.1 C
Częstochowa

W Lidze Amatorów : ZC „Michaś” z kolejnym tytułem!

- REKLAMA -
- Reklama -

Kolejny sezon Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej za nami. Częstochowscy piłkarze amatorzy zmagania rozpoczęli 9 września 2013 r. Ostatni gwizdek w rozgrywkach zabrzmiał 13 czerwca br. Rozgrywki kolejny sezon z rzędu zdominowała drużyna Zakładu Cukierniczego Michaś. Pięć kolejnych tytułów mistrza ALPN zasługuje na najwyższe uznanie.
Mimo ewidentnej przewagi „cukierników” nie możemy powiedzieć, że liga w tym roku była nudna. Zadbały o to drużyny środka tabeli, których praktycznie 8 toczyło ze sobą zaciekłe boje o drugie i trzecie miejsce w ligowej tabeli. Ostatecznie na drugim miejscu uplasował się Inprobud a trzecia lokata przypadła Jagiellończykom.
Królem strzelców zakończonego sezonu został Grzegorz Nowak z Jagiellończyków, który pokonał bramkarzy rywali aż 24 razy.

Puchar fair-play przypadł w tym roku Klubowi 54 Exact Systems.
Zapraszamy wszystkich na ceremonię podsumowania rozgrywek, która odbędzie się 21.06 br. o g.16:00 na Stolzle Stadion przy ul. Loretańskiej 20 w Częstochowie.

– Zobacz tabelę końcową Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej za sezon 2013/2014

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Zasłużony klub, którego ambicje sięgają niezwykle wysoko. Przedstawiamy GKS Katowice

Skra Częstochowa :Już w najbliższą sobotę piłkarze naszej drużyny spróbują przełamać niekorzystną serię trzech porażek z rzędu. Podopieczni Marka...
- Reklama -
- REKLAMA -