fbpx
piątek, 23 kwietnia 2021
14.1 C
Częstochowa

IV liga : 3 razy u siebie i 3 razy na wyjeździe

- REKLAMA -
- Reklama -

W 3-ciej kolejce o IV-ligowe punkty trzy „nasze” zespoły zagrają u siebie, a trzy pozostałe powalczą o punkty na wyjazdach. Ciekawe jak po 2-ch remisach w swoim 3-cim meczu w IV lidze zaprezentuje się beniaminek z Poraja. Podopieczni trenera Krzysztofa Całusa zagrają w Poraju z Concordią Knurów.
Ciężkie zadanie czeka Kamienicę Polską. Górnik Piaski, który w poprzednim sezonie walczył prawie do końca o awans do III ligi z Grunwaldem Ruda Śląska teraz zamyka IV-ligową tabelę i … będzie chciał zdobyć swoje pierwsze punkty w tych rozgrywkach. Z kolei podopieczni trenera Artura Minkiny po raz pierwszy w tych rozgrywkach zagrają na wyjeździe – oby z dobrym skutkiem bo w 2-ch meczach u siebie jak na razie tylko remisowali.

Na wyjazdach zagrają także Pilica Koniecpol i MLKS Woźniki – z jakimi efektami ?

Oprócz Polonii Poraj na własnych boiskach szansy na powiększenie dorobku punktowego będą mieli Zieloni Żarki oraz Raków II Częstochowa.

– Aktualna tabela oraz zestaw par 3-ciej kolejki IV ligi śląskiej – gr.I

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

A pamiętasz jak…? Raków Częstochowa – Śląsk Wrocław, 5.06.1996 r.

Raków Częstochowa :W sezonie 1995/1996 piłkarze Rakowa Częstochowa osiągnęli najlepszy jak dotąd wynik w najwyższej klasie rozgrywkowej, plasując się...
- Reklama -
- REKLAMA -