fbpx
niedziela, 11 kwietnia 2021
14.1 C
Częstochowa

[FOTO] W weekend rusza „okręgówka”. Zobacz jak grali jesienią w gr.I i w gr.II

- REKLAMA -
- Reklama -

Czas szybko leci i przerwa zimowa w rozgrywkach już praktycznie zakończona. W weekend ruszają rozgrywki cieszące się dużą popularnością. W meczach częstochowskiej „okręgówki” emocji i goli nie brakuje. Jak było w jesiennych meczach w gr.I i gr.II ? Zapraszamy do krótkiej powtórki.
Wiosną w „okręgówce” w sezonie zasadniczym rozegranych zostanie już tylko 7 kolejek. Potem nastąpi podział drużyn na te, które będą walczyć o awans do IV ligi oraz te, którym przyjdzie grać o utrzymanie się w Klasie Okręgowej. Emocje w tych 7-miu kolejkach z pewnością będą bo niektóre zespoły mają jeszcze szanse wskoczyć do „pierwszej 4” tak I jak i II grupy. W gr. I szansę na „4-kę” ma przynajmniej 7 drużyn. W gr. II sytuacja jest podobna i także 7 zespołów ma szansę zameldować się w „4” na koniec sezonu zasadniczego.
Najmniejsze szanse na pozostanie w „okręgówce” wydają sie mieć drużyny Sparta Tworóg, Śląsk Koszęcin oraz Mechanik Kochcice.

Aktualną tabelę gr.I „okręgówki” oraz statystyki rozgrywek można zobaczyć TUTAJ

Aktualną tabelę gr.II „okręgówki” oraz statystyki rozgrywek można zobaczyć TUTAJ

Zdjęcia aż z 22 jesiennych meczów częstochowskiej „okręgówki” można zobaczyć TUTAJ

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

„Zabrakło szczęścia, które mieliśmy wcześniej” – Dominik Smykowski po meczu ze Stalą – VIDEO

Skra Częstochowa :Młody pomocnik dołączył do naszej drużyny zimą na zasadzie wypożyczenia z Warty Poznań. W końcówce sobotniego starcia...
- Reklama -
- REKLAMA -