Ważny, bardzo ważny mecz Rakowa. Przeciwnikiem Stal Mielec.

11471-Wazny_bardzo_wazny_mecz_Rakowa_Przeciwnikiem_Stal_Mielec

Ważny

W najbliższą sobotę o godzinie 16, na stadionie przy ulicy Limanowskiego rywalem Rakowa w walce na drugoligowym froncie będzie Stal Mielec. Drużyna, która po 25. kolejkach ma taki sam bilans zdobytych punków (39) jak częstochowianie.

W najbliższą sobotę o godzinie 16, na stadionie przy ulicy Limanowskiego rywalem Rakowa w walce na drugoligowym froncie będzie Stal Mielec. Drużyna, która po 25. kolejkach ma taki sam bilans zdobytych punków (39) jak częstochowianie. Podopieczni Janusza Białka zajmują 7. miejsce w ligowej tabeli. Wyprzedzają czerwono-niebieskich, dzięki wygranej w rundzie jesiennej. Wtedy w Mielcu gospodarze zwyciężyli 1:0, a jedyną bramkę zdobył w 74 minucie Kamil Raduj.

Stal w obecnie trwającym sezonie legitymuje się następującym bilansem: 10 zwycięstw, 9 remisów i 6 porażek (bilans bramek 35-31).

W ostatnich dwóch kolejkach nasi sobotni rywale rozgrywali mecze na wyjeździe. W 24. rundzie mielczanie przegrali z Błękitnymi Stargard Szczeciński 1:2, natomiast w minioną sobotę pokonali Limanovię 1:0.

Najlepszym strzelcem zespołu jest Mateusz Cholewiak, który zdobył w tym sezonie 6 bramek.

W przerwie między rundami Stal wzmocnili: Mariusz Korzępa, Sebastian Łętocha, Bartosz Nowak, Tomasz Prejs, Michał Stasz, Robert Sulewski, Adrian Ślęzak, Adrian Wójcicki, Daniel Wrona.

Natomiast z drużyną pożegnali się: Wojciech Mącior, Tomasz Ostalczyk, Kamil Partyka, Damian Skiba, Łukasz Żegleń.

Arbitrem sobotniego spotkania ze Stalą Mielec będzie pan Michał Zając z Sosnowca. Sędzia ten prowadził w tym sezonie jeden mecz z udziałem piłkarzy Rakowa – przegrany z Błękitnymi Stargard Szczeciński 1:2.