fbpx
wtorek, 18 maja 2021
14.1 C
Częstochowa

Na Rakowie będzie całoroczne kryte boisko piłkarskie

- REKLAMA -
- Reklama -

Dzięki głosom częstochowian powstanie pierwsze w naszym mieście całoroczne kryte boisko piłkarskie. Wniosek złożony przez Klub Raków uzyskał 53361 punktów i zdecydowanie zdeklasował konkurencję.
– Jeszcze raz chciałbym podziękować wszystkim, którzy oddali głos na nasz projekt. Na Rakowie powstanie boisko kryte, które będzie służyło wszystkim częstochowianom i walnie przyczyni się do rozwoju naszych młodych piłkarzy. Pokazaliśmy, że potrafimy się zjednoczyć, a środowisko, które sprzyja Rakowowi, jest coraz liczniejsze – nie kryje zadowolenia prezes Klubu Krzysztof Kołaczyk.

Przypomnijmy, że mieszkańcy Częstochowy głosowali od 2 do 8 listopada na projekty zgłoszone w ramach budżetu obywatelskiego. W głosowaniu ogólnomiejskim zebraliśmy 53361 punktów. Drugie wynik uzyskał projekt budowy boiska ze sztuczną trawą na KS Stradom, który zebrał 31037. Widać więc, że zwycięstwo było zdecydowane.

Niestety drugi projekt zakładający budowę boiska ze sztuczną i naturalną murawą zajął w głosowaniu dzielnicowym drugie miejsce i nie zostanie zrealizowany.

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

- Reklama -
- REKLAMA -